Babacan Premium | سرمایه گذاری سودآور با پروژه های مدرن در سمت اروپایی استانبول

با پر کردن فرم زیر کاشناسان ما در کمتر از ۴۸ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم زیر را پر کنید

تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

مشخصات

اگر قصد زندگی در استانبول را دارید، از پروژه های ملکی در ترکیه، پروژه بابا جان را به شما معرفی میکنیم. پروژه ای با سازه های اروپایی با بهره گیری از بهترین متریال ها دارای امکانات رفاهی و تفریحی ویژه مثل سالن فیتنس، استخر ، محوطه پیاده روی ، زمین بازی کودکان، استخر کودکان ، فضای سبز ، نگهبانی ۲۴ ساعته ، پارکینگ سرپوشیده و سرباز، سالن رقص، لابی، پذیرش،سونا، دوربین مداربسته، زمین بسکتبال، حمام ترک، مرکز خرید و بسیاری امکانات دیگر که در محیطی ساکت و آرام در منطقه اسنیورت در سمت غرب استانبول که دسترسی آسانی به وسایل حمل و نقل عمومی منجمله متروبوس،اتوبوس، اتوبان E5 و فاصله ۱۵ دقیقه ای با فرودگاه آتاتورک را دارد، قرار گرفته است. فرصت استثنایی جهت خرید املاک تجاری و مسکونی و همچنین گرفتن اقامت دایمی کشور ترکیه را ایجاد کرده است.
پروژه باباجان  پریمیوم ترکیه در زمینی به مساحت ۲۸۵۰۰ مترمربع با تعداد ۱۴۰۰ واحد مسکونی در ۶ بلوک و ۱۱۵ واحد تجاری شروع به ساخت مجتمع فوق کرد.

واحدهای پروژه باباجان ترکیه  از ۱+۰, ۱+۱, ۱+۲, ۱+۳  که شروع متراژ از ۵۰ مترمربع تا ۲۰۰ مترمربع را شامل می شود. پروژه باباجان پریمیوم ترکیه همین حالا آماده فروش و واگذاری می باشد که شروع قیمتها از ۳۳۱۰۰۰ لیر تا ۵۳۵۸۰۰ لیر موجود می باشد. زندگی با  آرامش خاطر در فضای آرامبخش با پروژه باباجان پریمیوم را در استانبول ترکیه تجربه کنید.

متراژ

50

تعداد اتاق

1+0

شهر

استانبول

محله

اسنیورت

قیمت

۳۳۱۰۰۰ لیر

گالری تصاویر

امکانات

رفاهی

استخر

محوطه پیاده روی

پارک کودک

استخر کودک

سالن فیتنس

سونا

بالکن و تراس

فضای سبز

امنیتی

نگهبان 24 ساعته

دوربین مدار بسته

پارکینگ سرپوشیده و سرباز

سیستم اطفاء حریق

ساختمانی

سیستم ضد زلزله

ژنراتور

منبع آب

پله‌های اضطراری

پنجره دو جداره

مکان و دسترسی‌ها

دسترسی به ادارات

10 دقیقه

دسترسی به بیمارستان

15 دقیقه

دسترسی به رستوران

10 دقیقه

ارتباط در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap