چشم انداز بی نظیر با خرید پروژه های طلایی در منطقه آلانیا (TP036)

توضیحات :
استفاده ی هوشمندانه از فرصت ها

پروژه ای با سازه های اروپایی با بهره گیری از بهترین متریال ها که باعث تجربه یک زندگی مدرن با تمامی احتیاجات یک زندگی مرفه و ایده آل در محیطی آرام و با آرامش در شهر آنتالیا را برای شما فراهم آورده است. امروزه ترکیه هزاران توریست را جذب خود می کند و همین دلیل سرمایه گذاری در این کشور باعث برگشت سود چند برابری و گرفتن اقامت دایمی این کشور را برایتان دربر خواهد داشت.

یکی از لوکس ترین پروژه ها

این مجتمع لوکس و مجهز با منظره زیبای دریای مدیترانه و سرسبزی جنگل که فاصله 5 دقیقه تا دریا، 5 دقیقه تا مدرسه و دانشگاه،5 دقیقه تا متروباس و اتوبوس، 40 دقیقه تا فرودگاه را دارد .این واحد سه خوابه با متراژ 135 مترمربع می باشد، قیمت واحد فوق 613000 لیر می باشد.

پروژه ای کامل

پروژه ذکر شده امکانات رفاهی و تفریحی نظیر استخر روباز، فضای سبز، حمام ترک، ضدزلزله، آسانسور،پله های اضطراری ،دوربین مداربسته،آیفون تصویری، سیستم امنیتی، نگهبان، پارکینگ و … را دارا می باشد که زندگی توام با آرامش را به شما هدیه داده است. واحدهای این مجموعه آماده تحویل و سند واحدها یک روزه انتقال داده می شوند.

جزییات ملک
شهر آنتالیا محله : آلانیا

قیمت :

از 650000 تا لیر

متراژ :

۱۳۵ متر مربع متر

تعداد اتاق :

سه خوابه


برچسب :
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ropcom/domains/turkeyprop.com/public_html/wp-content/themes/TPROP/single-property.php on line 102
دسته بندی :
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ropcom/domains/turkeyprop.com/public_html/wp-content/themes/TPROP/single-property.php on line 114

فضای سبز
سالن فیتنس
حمام ترک
استخر روباز
سونا

ضدزلزله
آسانسور
پله های اضطراری
دوربین مداربسته
آیفون تصویری
سیستم اطفا حریق
نگهبانی
پارکینگ

آشپزخانه فول
سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
پنجره دوجداره
بالکن
تراس

فاصله تا متروباس و اتوبوس

5 دقیقه

فاصله تا مراکز تفریحی

10 دقیقه

فاصله تا مراکز خرید

5 دقیقه

فاصله تا بیمارستان و مراکز درمانی

15 دقیقه

فاصله تا فرودگاه

40 دقیقه

فاصله تا دریا

5 دقیقه

فاصله تا مدرسه و دانشگاه

5 دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap