برج استثنایی و لوکس(TP011) واقع در محله شیشلی

توضیحات :
برج مسکونی استثنائی

پروژه TP011 در مساحتی به وسعت ده هزار متر مربع بنا شده و شامل ۴۸ طبقه می باشد، طراحی لابی پروژه به شما حس اصالت یک هتل با بنای مدرن را یادآور می شود.
نقشه آن با بالکن هایی وسیع طراحی شده. چشم انداز این پروژه برای شما حس رهایی و آرامش به همراه می آورد. نقشه واحد های آن از آپارتمان یک خواب تا سه نیم خواب موجود است، به دلیل گارانتی اجاره که روی واحد ها دارد بسیار مناسب برای سرمایه گذاری هست.

پروژه ای لوکس در قلب استانبول

این پروژه ی واقع در محله شیشلی برای سرمایه گذارانی طراحی شده که الویت آن ها زندگی کردن با کیفیت بالا می باشد، این پروژه با امکاناتی مشابه به هتل پنج ستاره برای شما طراحی شده است.

قلب استانبول

دسترسی فوق العاده آن به مرکز تفریحی و توریستی شهر استانبول نظیر؛ کاخ دلمه باغچه، محله زیبای تاکسیم و جهانگیر و اسکله بشیکتاش نظر سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده. موقعیت این پروژه با فرهنگ قدیمی مردمان شهر استانبول و ترکیب زندگی مدرن شهر یادآور ایران قدیم می باشد و به همین دلیل لذت زندگی در منطقه شیشلی را دو چندان کرده.

 

امکانات هتل های پنج ستاره

همانطور که اشاره شد امکانات آن مشابه با یک هتل پنچ ستاره هست و داخل محوطه وسیله نقلیه برای گردش و دسترسی به پارک مرکزی، باشگاه و spa، زمین تنیس و… وجود دارد و هم چنین سرویس خدمات مشتری برای رزرو کردن لانچ پذیرایی مخصوص مهمان ها برای پذیرایی شام و جشن ها و رزرو ماساژ در نظر گرفته شده که همه این امکانات برای ساکنین برج رایگان می باشد.

سرمایه گذاری مطمئن

بازگشت سرمایه از طریق اجاره ملک در ترکیه به طور میانگین هجده سال و در استانبول بیست و پنج سال می باشد. این نکته با در نظر گرفتن به این موضوع که سهم مبلغ اجاره از سبد هزینه خانوار صرف اجاره ملک در ایران ۴۰٪ در دنیا به صورت میانگین ۲۵٪ و در ترکیه ۲۰٪ می باشد، با توجه به این نکته سرمایه گذاری در ترکیه با نرخ بازگشت سالیانه ارزش ملک از طریق اجاره به طور میانگین ۴٪ می باشد، که رقم قابل قبولی با در نظر گرفتن توریستی بودن این شهر و هم چنین افزایش سرمایه گذاری در این شهر بیش تر از سرمایه گذاری در آنکارا می باشد.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : شیشلی

قیمت :

از ۱,۱۹۶,۰۰۰ تا ۴,۶۰۰,۰۰۰ لیر

متراژ :

از ۸۱ تا ۱۴۰ مترمربع متر

تعداد اتاق :

استدیو تا چهار و نیم خوابه

سرویس خدمات هتلی (valet)

استخر سرپوشیده

سونا

حمام ترک

سالن ماساژ یا SPA

سالن بدنسازی و فیتنس

زمین تنیس

زمین بسکتبال

زمین بازی کودکان

کافه و رستوران های بین المللی

داروخانه

سرویس شاتل

نگهبانی 24 ساعته

پذیرش

پارکینگ سرپوشیده

آشپزخانه ی فول امکانات

سیستم هوشمند

گرمایش از کف

پنجره های دو جداره

فاصله تا مترو

3 دقیقه

فاصله تا اتوبان TEM

15 دقیقه

فاصله تا اتوبان اصلی E-5

5 دقیقه

فاصله تا بیمارستان

5 دقیقه

فاصله تا تاکسیم

5 دقیقه

فاصله تا مرکز خرید

10 دقیقه

فاصله تا خلیج

17 دقیقه

فاصله تا بشیکتاش

10 دقیقه

فاصله تا نیشان تاشی

10 دقیقه

فاصله تا پل بسفر

15 دقیقه

فاصله تا نزدیکترین دانشگاه

5 دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap