مجتمع مسکونی(TP006) اسنیورت استانبول

توضیحات :
خرید و سرمایه گذاری از سازنده برنده جایزه طراحی در استانبول

اگر برای سرمایه گذاری شهر استانبول ترکیه را انتخاب کرده اید حتما یکی از پروژه های مناسب برای شما پروژه TP006 واقع در اسن یورت است. دسترسی عالی، فضای سبز وسیع، منظره زیبای دریا و دریاچه و کیفیت عالی از ویژگی های این پروژه است. فضای سرسبز گسترده و دریاچه مصنوعی در کنار استخر 4 فصل یکی از زیباترین فضاهای ممکن را برای ساکنین فراهم میکند. دسترسی به بزرگراه E5 و متروبوس دسترسی به تمام نقاط استانبول را برای شما تسهیل میکند.

منظره ابدی دریای مرمره و دریاچه استانبول

به دلیل موقعیت قرار گیری پروژه منظره ابدی دریای مرمره و دریاچه کوچوک چکمجه یک منظره رویایی را در قاب پنجره در برابر دیدگان شما قرار میدهد. یکی از نکات قوت این پروژه سازنده به نام و مشهور استانبول است که جایزه طراحی از مجمع طراحان معماری اروپا دریافت کرده است. به لطف طراحی حساب شده و ارتفاع سقف های بلند 3.2 متری فضای خانه بزرگتر از حالت عادی دیده میشود.

تصاحب حال و آینده

خرید ملک در مناطق اطراف دریاچه کوچوک چکمجه به دلیل احداث پروژه کانال استانبول یکی از اصلی ترین اهداف سرمایه گذاران در استانبول است. با خرید در اطراف پروژه کانال استانبول سود بسیار زیادی در مدت زمان کوتاه نصیب سرمایه گذاران میشود. این سرمایه گذاری زمانی که در یکی از به نام ترین پروژه های منطقه انجام شود به نتیجه ای پرسود و زندگی دریک خانه باکیفیت منجر میشود.

مناسب برای دریافت پاسپورت ترکیه

با توجه به اینکه اکثر سرمایه گذاران پروژه های درحال ساخت را به دلیل سود بیشتر انتخاب میکنند پروژه TP006 استانبول یکی از بهترین پروژه ها برای سرمایه گذاری به شمار میرود. همچنین کسانی که به دنبال دریافت شهروندی ترکیه هستند میتوانند با خرید از این پروژه علاوه بر دریافت پاسپورت برای خود و خانواده خود سرمایه گذاری پرسودی انجام دهند. سند آماده و طراحی زیبای پروژه حال و آینده شما را تضمین میکند.

درباره منطقه اسنیورت

منطقه اسنیورت استانبول، که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است، یکی ازمهم ترین منطقه های است که در طی سال های اخیر با افزایش تعداد مجتمع های مسکونی و تجاری مدرن ، توجه بسیاری از افراد سرمایه گذار را جلب کرده است.اسنیورت از موقعیت خوبی و حیاتی برخوردار است زیرا دو بزرگراه e5 و e80 از آن عبور می کند.اسنیورت از امن ترین و پر رفت و آمد ترین مناطق استانبول به شمار می رود، با وجود این رفت و آمد، خبری از ترافیک سنگین در این منطقه نیست و ارامش ساکنین منطقه کاملا حفظ می شود.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : اسنیورت

قیمت :

از ۵۲۵,۰۰۰ تا ۱,۶۶۵,۰۰۰ لیر

متراژ :

از ۶۷ تا ۲۹۰ متر مربع متر

تعداد اتاق :

یک خوابه تا چهار خوابه

۸۵٪ مجتمع شامل فضای سبز می باشد

استخر روباز

استخر سرپوشیده

سالن ورزشی

زمین بسکتبال

زمین تنیس

حمام ترکی

سونا

کافه و رستوران

محوطه ی بازی برای کودکان

مدرسه خصوصی و مهدکودک داخل مجتمع

 

مقاوم در برابر زلزله

پله های خروج اضطراری

سنسور های اعلان حریق

سیستم اطفا حریق

دوربین مدار بسته

نگهبانی ۲۴ ساعته

پذیرش

آسانسور مخصوص باربری

سیستم خانه هوشمند

گرمایش و سرمایش مرکزی

آشپزخانه فول امکانات

پنجره دوجداره

فاصله تا ایستگاه متروبوس بیلیک دوزو

۱۴ دقیقه

فاصله تا ایستگاه مترو turizm esenyurt koyici

۸ دقیقه

فاصله تا فرودگاه جدید

۳۸ دقیقه

فاصله تا دانشگاه Istanbul esenyurt

۶ دقیقه

فاصله تا مرکز خرید Torium Avm

۸ دقیقه

فاصله تا پارک Esenyurt şehitler

۴ دقیقه

فاصله تا مدرسه بین المللی NBA

۱ دقیقه

فاصله تا بیمارستان دولتی esenyurt

۷ دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap