پروژه ی جذاب (TP094) در منطقه ی اسنیورت

توضیحات :
معرفی پروژه

پروژه ی در منطقه ی اسنیورت در سمت اروپایی و غربی شهر استانبول قرار گرفته است.این مجموعه در زمینی به مساحت 5000 مترمربع و در قالب1 بلوک با 250 واحد مسکونی ساخته شده است.واحد های این پروژه از استدیو تا واحد های دو خوابه را شامل می شوند.

 

امکانات فوق العاده

دکوراسیون و امکانات لوکس مجتمع اتمسفری مشابه راحتی هتل و شکوه قصر به فضای کل مجموعه بخشیده که این تمایز با مجتمع های مسکونی دیگر سبب جلب توجه بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی از جمله اروپایی ها وعرب ها شده است. همچنین امکانات اجتماعی از جمله سالن تناسب اندام مجهز، استخرهای شنا در فضای باز، استخر کودکان، فضاهای سبز برای استراحت ساکنین و بازی کودکان، سالن ماساژ، حمام سنتی ترکی و سونا،، اتاق کنفرانس، اتاق بازی، رفاه و راحتی منحصربه فردی به ساکنین اعطا میکند.

خرید ملک همراه با افزایش سود

سرمایه گذاری در کشورهایی مانند ترکیه امروزه بهترین گزینه جهت سوداوری سرمایه محسوب می شود. با خرید املاک تجاری و مسکونی در ترکیه که امروزه شاهد ورود هزاران توریست و همچنین افزایش سرمایه گذاران ملک می باشد. به همین دلیل با خرید ملک در این کشور باعث برگشت سود چند برابری و گرفتن اقامت دایمی این کشور می شود.

واحد های این پروژه آماده ی انتقال سند و آماده ی تحویل است.

قیمت و متراژ واحد ها به شرح زیر است:

استدیو: 49 متر مربع | شروع قیمت از  293,000 لیر

1 خوابه: 73 تا 86 متر مربع| شروع قیمت  از 384,500لیر

2 خوابه: 128 تا 152 متر مربع | شروع قیمت از 653,000 لیر

 

درباره منطقه اسنیورت

منطقه اسنیورت استانبول، که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است، یکی ازمهم ترین منطقه های است که در طی سال های اخیر با افزایش تعداد مجتمع های مسکونی و تجاری مدرن ، توجه بسیاری از افراد سرمایه گذار را جلب کرده است.اسنیورت از موقعیت خوبی و حیاتی برخوردار است زیرا دو بزرگراه e5 و e80 از آن عبور می کند.اسنیورت از امن ترین و پر رفت و آمد ترین مناطق استانبول به شمار می رود، با وجود این رفت و آمد، خبری از ترافیک سنگین در این منطقه نیست و ارامش ساکنین منطقه کاملا حفظ می شود.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : اسنیورت

قیمت :

از ۳۲۰,۰۰۰ تا ۹۷۶,۰۰۰ لیر

متراژ :

۴۶تا۱۵۲ مترمربع متر

تعداد اتاق :

استدیو تا ۲ خوابه

استخر سرپوشیده و روباز

سونا و

سالن بدنسازی

زمین بازی کودک

حمام ترکی

سالن اجتماعات

اتاق بازی

اتاق سرگرمی

سالن ماساژ و اسپا

پارکینگ سرپوشیده و باز

رسپشن و نگهبانی 24 ساعته

سیستم اطفا حریق

ضد زلزله

دوربین مدار بسته

سیستم امنیت هوشمند

فول امکانات

سیستم هوشمند

سیستم سرمایش و گرمایش

اینترنت

بالکن


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ropcom/domains/turkeyprop.com/public_html/wp-content/themes/TPROP/single-property.php on line 914
ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap