پروژه لوکس (TP063)درمنطقه تاریخی بی اوغلو

توضیحات :
معرفی پروژه

پروژه TP063 در زمینی به متراژ 165000 مترمربع شده که شامل9 بلوک و 918  واحدها مسکونی و تجاری می باشد.پروژه در مهم ترین و مرکزی ترین بخش اروپایی استانبول ساخته شده است دارای واحدهای یک خوابه تا سه خوابه، شروع متراژها از 53 مترمربع تا 239 مترمربع و می باشد.

منطقه ای تاریخی و تماشای

پروژه در منطقه بی اوغلو که جز مناطق اصیل و تاریخی در غرب استانبول می باشد واقع شده و در نزدیکی خود انواع مراکز خرید، مراکز تفریحی، مراکز تاریخی نظیر دولماباهچه و همچنین جاده معروف و جذاب استقلال، استادیوم بشیکتاش و … داراست و به مناطقی مانند بشیکتاش، کاباتاش، شیشلی، نیشانتاشی در عرض طی کردن کمترین مسافت دسترسی آسانی به این مناطق را خواهید داشت. قرار گرفتن مترو، تراموا، اتوبوس و …. در نزدیکی پروژه یعنی کمتر از 5 دقیقه تا ایستگاه ها دسترسی شما را به تمامی نقاط استانبول را فراهم آورده است.

خرید ملک همراه با افزایش سود

سرمایه گذاری در کشورهای خارجی امروزه بهترین گزینه جهت سوداوری سرمایه محسوب می شود. با خرید املاک تجاری و مسکونی در ترکیه که امروزه شاهد ورود هزاران توریست و همچنین افزایش سرمایه گذاران ملک می باشد. به همین دلیل با خرید ملک در ترکیه باعث برگشت سود چند برابری و گرفتن اقامت دایمی این کشور می شود.

مدرن زندگی کردن در قلب تاریخی استانبول

پروژه ذکر شده دارای امکانات رفاهی و تفریحی  محوطه پیاده روی، ضدزلزله، آسانسور،پله های اضطراری ،دوربین مداربسته،آیفون تصویری، سیستم امنیتی، نگهبان، پارکینگ، کافه و رستوران ،مرکز خرید و … می باشد که طعم یک زندگی لوکس را برایتان به ارمغان آورده است.فاز یک  واحدهای این مجموعه آماده تحویل بوده و فاز بعدی تا سال 2022 اماده ی بهره برداری خواهد بود .سند واحدها یک روزه انتقال داده می شوند.قیمت و متراژ واحد ها به شرح زیر است:

1خوابه: 53 الی 139 متر مربع |شروع قیمت از 1,597,000لیر

۲خوابه:92 الی 175  متر مربع | شروع قیمت از 2,917,000 لیر

۳خوابه:178الی 239 متر مربع | شروع قیمت از 5,071,000لیر

نحوه پرداخت به صورت نقد و یا اقساط دو ساله با 50 درصد پیش پرداخت می باشد.

درباره بی اغلو

بی اغلو منطقه ای شیک و در عین حال تاریخی است که بسیاری از هتل ها، مراکز خرید و رستوران های لوکس در آن قرار دارند.بی اوغلو در منطقه ‌ای در بخش اروپایی استانبول است که شامل میدان تکسیم، خیابان استقلال و مناطق اطرافش می شود. پل تاریخی گالاتا نیز منطقه ی بی اغلو را به بخش قدیمی شهر استانبول متصل می کند که خود بخش قدیمی استانبول هم دیدنی های زیادی را در دل خود جای داده است.

این منطقه به دلیل نزدیکی به تنگه ی بسفر و شاخ طلایی و موقعیت استراتژیکی خود هم برای زندگی و هم برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : بی اوغلو

قیمت :

از ۱,۵۹۷,۰۰۰ تا ۷,۸۸۳,۰۰۰ لیر

متراژ :

۵۳ تا ۲۳۹ مترمربع متر

تعداد اتاق :

یک خوابه تا سه خوابه

محوطه پیاده روی

فروشگاه های خیابانی

ضدزلزله
آسانسور
پله های اضطراری
دوربین مداربسته
نگهبانی 24 ساعته
پارکینگ
سیستم امنیتی
پذیرش
سیستم اطفا حریق

آشپزخانه فول
سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
آیفون تصویری
پنجره دوجداره
بالکن
تراس
کافه و رستوران
مرکز خرید

فاصله تا مترو و اتوبوس

5 دقیقه

فاصله تا مراکز تفریحی

5 دقیقه

فاصله تا مراکز خرید

5 دقیقه

فاصله تا بیمارستان و مراکز درمانی

5 دقیقه

فاصله تا فرودگاه

45 دقیقه

فاصله تا مدرسه و دانشگاه

5 دقیقه

قاصله تا میدان تاکسیم

۲ دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap