تجربه زندگی مدرن با خرید پروژه های لوکس در بخش تاریخی استانبول در منطقه بی اوغلو (TP063)

توضیحات :
خرید ملک همراه با افزایش سود

سرمایه گذاری در کشورهای خارجی امروزه بهترین گزینه جهت سوداوری سرمایه محسوب می شود. با خرید املاک تجاری و مسکونی در ترکیه که امروزه شاهد ورود هزاران توریست و همچنین افزایش سرمایه گذاران ملک می باشد. به همین دلیل با خرید ملک در ترکیه باعث برگشت سود چند برابری و گرفتن اقامت دایمی این کشور می شود.

منطقه ای تاریخی و تماشایی

منطقه توریستی و بی نظیر بی اوغلو که جز مناطق اصیل و تاریخی در غرب استانبول می باشد و در نزدیکی خود انواع مراکز خرید، مراکز تفریحی، مراکز تاریخی نظیر دولماباهچه و همچنین جاده معروف و جذاب استقلال، استادیوم بشیکتاش و … داراست و به مناطقی مانند بشیکتاش، کاباتاش، شیشلی، نیشانتاشی در عرض طی کردن کمترین مسافت دسترسی آسانی به این مناطق را خواهید داشت. قرار گرفتن مترو، تراموا، اتوبوس و …. در نزدیکی پروژه یعنی کمتر از ۵ دقیقه تا ایستگاه ها دسترسی شما را به تمامی نقاط استانبول را فراهم آورده است.

مدرن زندگی کردن در قلب تاریخی استانبول

پروژه TP063 در زمینی به متراژ ۲۰۰۰۰ مترمربع شامل واحدهای مسکونی و تجاری در مهم ترین و مرکزی ترین بخش اروپایی استانبول ساخته شده است دارای واحدهای یک خوابه تا سه خوابه، شروع متراژها از ۵۳ مترمربع تا ۲۳۹ مترمربع و شروع قیمتها از ۱۵۹۷۰۰۰ لیر تا ۷۸۸۳۰۰۰ لیر می باشد.
پروژه ذکر شده دارای امکانات رفاهی و تفریحی  محوطه پیاده روی، ضدزلزله، آسانسور،پله های اضطراری ،دوربین مداربسته،آیفون تصویری، سیستم امنیتی، نگهبان، پارکینگ، کافه و رستوران ،مرکز خرید و … می باشد که طعم یک زندگی لوکس را برایتان به ارمغان آورده است.بخشی از واحدهای این مجموعه آماده تحویل و سند واحدها یک روزه انتقال داده می شوند.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : بی اوغلو

قیمت :

از ۱,۵۹۷,۰۰۰ تا ۷,۸۸۳,۰۰۰ لیر

متراژ :

۵۳ تا ۲۳۹ مترمربع متر

تعداد اتاق :

یک خوابه تا سه خوابه

محوطه پیاده روی

فروشگاه های خیابانی

ضدزلزله
آسانسور
پله های اضطراری
دوربین مداربسته
نگهبانی 24 ساعته
پارکینگ
سیستم امنیتی
پذیرش
سیستم اطفا حریق

آشپزخانه فول
سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
آیفون تصویری
پنجره دوجداره
بالکن
تراس
کافه و رستوران
مرکز خرید

فاصله تا مترو و اتوبوس

5 دقیقه

فاصله تا مراکز تفریحی

5 دقیقه

فاصله تا مراکز خرید

5 دقیقه

فاصله تا بیمارستان و مراکز درمانی

5 دقیقه

فاصله تا فرودگاه

45 دقیقه

فاصله تا مدرسه و دانشگاه

5 دقیقه

قاصله تا میدان تاکسیم

۲ دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap