پروژه ی استثنایی TP136در منطقه ی بیکوز

توضیحات :
معرفی پروژه

پروژه ی TP136در منطقه ی جنگلی بیکوز ، در قسمت آسیایی و شرقی شهر استانبول واقع شده است. این پروژه در زمینی به مساحت 27500 متر مربع در قالب 1 بلوک 10 طبقه بنا شده است. این مجموعه متشکل از 15 واحد تجاری و 100واحد مسکونی با متراژ 99 تا 229 متر مربع است.

زندگی به دور از هیاهو

پروژه ی مذکور در منطقه ی بیکوز و در نزدیکی جنگل های این منطقه واقع شده است که دید 360 درجه به کل شهر استانبول دارد. واحد های این پروژه هم منظره ی جنگل و هم منظره دریا و تنگه ی بسفر را دارا می باشند.زندگی در منطقه ی بیکوز نیز به دلیل بومی نشینی و دور بودن از ترافیک های شهری زندگی ای پر از آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

امکانات خاص این مجموعه نیز شرایط لازم برای یک زندگی لوکس را برای شما فراهم کرده است.

از نظر دسترسی نیز این پروژه به دلیل نزدیکی به ایستگاه وسایل نقلیه عمومی و همچنین پل فاتح سلطان محمت امکان دسترسی به تمام نقاط آسیایی و اروپایی استانبول را فراهم می کند.

 

دریافت حق شهروندی کشور ترکیه

باخرید از این مجموعه و دریافت پاسپورت کشور ترکیه یک زندگی بی دغدغه را به خود و خانواده تان هدیه دهید.افراد خارجی با خرید ملک به ارزش بیش از ۲۵۰ هزار دلار میتوانند برای خود و خانواده خود پاسپورت ترکیه را دریافت کنند از این رو پروژه آجار بلو بهترین فرصت برای دریافت پاسپورت کشور ترکیه می باشد.

واحد های این مجموعه آماده ی تحویل و انتقال سند هستند. نحوه پرداخت آن به صورت نقدی بوده و قیمت های این مجموعه به شرح زیر است:

1خوابه : 92 الی 93 متر مربع | شروع قیمت از 2,450,000 لیر

2 خوابه: 139 الی 153 متر مربع | شروع قیمت از 2,000,000 لیر

2 خوابه دوبلکس : 140 تا 229 متر مربع | شروع قیمت از 2,100,000 لیر

 

درباره ی منطقه ی بیکوز

بیکوز یک منطقه ساحلی در شمال تنگه بسفر، در جوار دریای سیاه و در بخش آسیایی استانبول میباشد که در سالیان اخیر به قسمت مرفه نشین و لوکس استانبول تبدیل شده است. این منطقه که نزدیک پل بغاز یا همان پل تنگه بسفر قرار دارد نمای بسیار زیبایی از استانبول دارد.این منطقه در سالهای اخیر محل زندگی افراد مشهور ترکیه شده است . از نظر دسترسی این منطقه به دلیل نزدیکی به پل فاتح به راحتی امکان دسترسی به تمام نقاط استانبول فراهم است.بیکوز از غرب به تنگه بسفر و از شرق به جنگل منتهی می شود.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : بیکوز

قیمت :

از ۲,۴۵۰,۰۰۰ تا ۴,۰۰۰,۰۰۰ لیر

متراژ :

۹۲ تا ۲۲۹ متر مربع متر

تعداد اتاق :

۱تا ۲خوابه دوبلکس

استخر سرپوشیده و

سونا

سالن بدنسازی

زمین بازی کودک

حمام ترکی

سالن اجتماعات

کافه و رستوران

ضد زلزله

سیستم اطفا حریق

نگهبانی و پذیرش 24 ساعته

خروج اضطراری

سیستم امنیت هوشمند

پارکینگ اختصاصی

آشپزخانه فول امکانات

خط تلفن و اینترنت

تراس

سیستم سرمایش و گرمایش

اتاق مهمان

فاصله تا پل فاتح

6 دقیقه

فاصله تا مرکز خرید

2 دقیقه

فاصله تا مراکز آموزشی

4 دقیقه

فاصله تا مراکز درمانی

5 دقیقه

فاصله تا فرودگاه

30 دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap