پروژه ی لوکس (TP090) در منطقه بیوک چکمجه

توضیحات :
معرفی پروژه

پروژه در منطقه ی بیوک چکمجه در قسمت اروپایی استانبول واقع شده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 5283 متر مربع ساخته شده و متشکل از 2 بلوک 5 طبقه ، 59 واحد مسکونی و 6 واحد تجاری می باشد. این پروژه توسط شرکت مارکوپولی ترکیه ساخته شده که بیش از 30 سال است در این زمینه فعالیت داشته و از برند های نام آشنای این عرصه می باشد.

ترکیب جنگل و دریا

پروژه مذکور با چشم اندازی بسیار زیبایی که از دریای مرمره و فضای جنگلی دارد از دیگر پروژه ها متمایز است. همچنین طراحی دست و دلبازانه ی این مجموعه و کم جمعیت بودن آن دیگر نقطه ی قوت این پروژه بوده و گزینه ی مناسبی برای افرادی است که به دنبال آرامش هستند. طراحی این مجموعه به سبک مینیمال است که از مدرن ترین سبک های طراحی محسوب شده و در هر برهه ی زمانی تازگی دارد.

امکانات رفاهی بی نظیر

امکانات رفاهی این پروژه از جمله استخر ، سالن فیتنس ،محوطه ی پیاده روی و زمین بسکتبال فرصتی مناسب برای شکوفایی استعداد شما در زمینه های ورزشی است.

این پروژه به دلیل نزدیکی به اتوبان E5 که یکی از شاهراه هایی ارتباطی استانبول محسوب می شود دسترسی بسیار خوبی به تمام نقاط استانبول دارد. همچنین امکان استفاده از تمامی وسایل حمل و نقل عمومی از جمله دولموش، اتوبوس، مترو ، کشتی و…. دارا می باشد

سرمایه گذاری پر بازده

منطقه ی بیوک چکمجه از مناطقی است که در سال های اخیر توجه بسیاری از سرمایه گذاران را جلب کرده است به همین دلیل این پروژه از نظر رشد سرمایه گزینه ی بسیار مناسبی است.

تمامی واحد های پروژه ی مذکور آماده ی تحویل و انتقال سند می باشد.

متراژ و قیمت واحد ها به شرح زیر است :

2 خوابه: 121 الی 147 متر مربع | شروع قیمت از 1,100,000 لیر

3 خوابه : 157 الی 201 متر مربع | شروع قیمت از 1,600,000 لیر

3 خوابه دوبلکس: 201 الی 210 متر مربع |شروع قیمت از 1,850,000 لیر

درباره منطقه بیوک چکمجه

منطقه بیوک چکمجه استانبول در قسمت اروپایی استانبول و به موازای دریای مرمره واقع شده است و دارای اب و هوای معتدل و مدیترانه ای است. این منطقه به دلیل نزدیکی به اتوبان e5 و همچنین بنادر و کشتی ها از دسترسی خوبی برخوردار است. در سال های اخیر جمعیت این منطقه افزایش یافته زیرا خریداران و سرمایه گذاران به این منطقه به عنوان مکانی ایده آل برای زندگی نگاه می کنند. به طور کلی منطقه بیوک چکمجه ببرای افراد و خانواده هایی که به دنبال ارامش و دوری از شلوغی و آلودگی زندگی شهری هستند بسیار گزینه ی مناسبی است.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : بیوک چکمجه

قیمت :

از ۷۶۸,۶۰۰ تا ۲,۶۶۷,۷۵۰ لیر

متراژ :

۹۳ تا ۲۶۴ مترمربع متر

تعداد اتاق :

دو تا سه خوابه دوبلکس

استخر روباز

زمین فوتبال

زمین بسکتبال

سالن بدنسازی

استخر کودک

محوطه بازی کودک

فضای پیاده روی

معماری مدرن

دوربین مدار بسته

نگهبانی و رسپشن 24 ساعته

سیستم اطفا حریق

ضد زلزله

سیستم امنیت هوشمند

 

فول امکانات

سیستم هوشمند

اتاق مستر

اینترنت و خط تلفن

بالکن

فاصله تا اتوبان E5

1 دقیقه

فاصله تا فروشگاه بیم

1 دقیقه

فاصله تا بیمارستان

6 دقیقه

فاصله تا مرکز خرید مارمارا پارک

16 دقیقه

فاصله تا فرودگاه جدید

40 دقیقه

فاصله تا مراکز آموزشی

10 دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap