پروژه های مدرن (TP029)در منطقه باغجیلار

توضیحات :
دسترسی آسان و سریع

منطقه باغجیلار بدلیل قرار گرفتن در جوار اتوبان تم ، اتوبان E5 و همچنین مسیر باسین اکسپرس، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین دسترسی به فرودگاه، مراکز خرید و مترو و متروباس و … را راحتتر کرده است. پروژه TP029 شامل 475 واحد مسکونی می باشد. واحدهای این مجموعه از یک خوابه تا چهار خوابه موجود می باشد. شروع متراژ واحدها از 70 مترمربع الی 341 مترمربع و قیمت واحدها از 740000 لیر شروع تا 2715000 لیر می باشد.

دزیافت پاسپورت

در سال های اخیر خرید ملک در استانبول و دریافت شهروندی ترکیه پیشرفت چشمگیری داشته است. پروژه TP029 با قرار گرفتن در کنار سه اتوبان مهم استانبول بهترین فرصت جهت افزایش سرمایه و گرفتن پاسپورت این کشور را فراهم آورده است.

زندگی ای سرشار از انرژی

پروژه ذکر شده امکانات رفاهی و تفریحی نظیر استخر سرپوشیده و روباز ، محوطه پیاده روی ،فضای سبز، سالن فیتنس،حمام ترک، سونا ،زمین بسکتبال و والیبال و فوتبال، ضدزلزله، آسانسور،پله های اضطراری ،دوربین مداربسته،آیفون تصویری، سرایدار، سیستم امنیتی، نگهبان، پارکینگ، کافه و رستوران و … را دارا می باشد که زندگی توام با آرامش را به شما هدیه داده است. واحدهای این مجموعه آماده تحویل می باشند و سند واحدها یک روزه انتقال داده می شوند.

درباره منطقه باغجیلار

این منطقه در غرب و در قسمت اروپایی استانبول واقع شده و یکی از منطقه هایی است که در سال های اخیر توجه مهاجران بسیاری را جلب کرده است.این منطقه در نزدیکی مناطقی مثل باهچه لی اولر و کوچوک چکمجه واقع شده و مابین دو اتوبان اصلی استانبول E5و TEMواقع شده است.این منطقه از نظر دسترسی به بیمارستان ها و مراکز درمانی و همچنین مراکز آموزشی بسیار مناسب است هم چنین یکی از بهترین دانشگاه های استانبول در این منطقه واقع شده است.

جزییات ملک
شهر استانبول محله : باغجیلار

قیمت :

از ۷۴۰,۰۰۰ تا ۲,۷۱۵,۰۰۰ لیر

متراژ :

۷۰ تا ۳۴۱ متر مربع متر

تعداد اتاق :

یک خوابه تا چهار خوابه

محوطه پیاده روی

فضای سبز

سالن فیتنس

استخر سرپوشیده و روباز

زمین بسکتبال

ضدزلزله

آسانسور

پله های اضطراری

دوربین مداربسته

سیستم امنیتی

پذیرش

سیستم اطفا حریق

نگهبانی 24 ساعته

پارکینگ

آشپزخانه فول

آیفون تصویری

سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی

پنجره دوجداره

بالکن

تراس

فاصله تا مترو و اتوبوس

5 دقیقه

فاصله تا مراکز خرید

1 دقیقه

فاصله تا بیمارستان و مراکز درمانی

4 دقیقه

فاصله تا فرودگاه

20 دقیقه

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap