ویروس کرونا در ترکیه ، تغییرات بازار املاک با این مهمان ناخوانده!

ویروس کرونا در ترکیه

ویروس کرونا در ترکیه موج رو به رشد تاثیرات همه­ گیری ویروس کرونا در تمام نقاط دنیا و همچنین ترکیه مشهود است. مانند هر کشوری ترکیه، به دقت مراقب اوضاع است. او می­گوید” قطعا این یک شرایط غیر قابل پیش­بینی و به سرعت در حال تغییر است.”  با وجود بسته بودن مدارس و ممنوعیت اجتماعات در بسیاری از مناطق کشور دگین امیدوار است که برنامه­ های دولت ترکیه برای جلوگیری از شیوع منجر به کاهش تعداد کشته­ ها شود. در ادامه به ویروس کرونا در ترکیه می پردازیم.

ویروس کرونا در ترکیه

ویروس کرونا در ترکیه و بازار ملک

از نظر سایت ترکی پراپ قطع شدن پروازهای فراوان به دلیل محدودیت­های مرزی اخیر مسلما بر روی بازار املاک تاثیرگذار خواهد بود. با کم شدن بازدیدکنندگان از کشور سرمایه­گذاران خارجی کاهش پیدا کرده و بازار نزولی شده است. ” بازار هم­اکنون راکد است و به این معنی است که توسعه­دهندگان و فروشندگان نگران هستند. که البته به معنی فراهم بودن معاملات شیرین خواهد بود.به قول معروف زمانی ملک بخرید که در خیابان­ها خون جاری باشد.

ویروس کرونا در ترکیه

مزایای خرید آنلاین

سایت ترکی پراپ می­گوید: با هجوم سرمایه ­گذاران از سراسر دنیا املاک ترکیه مدت­هاست که جهت خریدهای از راه دور بهینه شده است. ” ما با زمان حرکت کرده­ایم و یکی از اولین شرکت­های معاملات املاک در ترکیه بودیم که از بیت کوین استفاده کردیم و برای تراکنش­های از راه دور سیستم­های سریعی داریم.” برای بعضی از سرمایه­ گذاران خرید ملک مانند سرمایه­گذاری در بازار سهام است. طبق گفته دگین او برای خریدارانی از سرتاسر جهان تراکنش انجام داده است و روابطی که شرکت او در طی ده­ها سال ساخته شاهد بازگشت چندین باره سرمایه­گذاران بوده است.

همچنی با شیوع ویروس کرونا در ترکیه با وجود یک گروه داخلی از وکلای با تجربه، معاملات املاک بسیار آسان و موثر بوده­اند. ” برای بسیاری از سرمایه­گذاران ما، اشاره یک انگشت کافی است: ملک خریداری شده است.”

ویروس کرونا در ترکیه

چگونه در ترکیه به صورت آنلاین ملک بخریم؟

لیست پیشنهادی املاک ترکیه تنوع زیادی داشته و بسیاری از موارد حاوی اطلاعات و ویدئوهای دقیق است. دگین به خریداران توصیه می­کند که بر املاک ارزان تا میان­قیمتی که بیشترین رقابت را دارند تمرکز کنند زیرا این املاک بهترین گزینه­ها برای تخفیف گرفتن هستند.

مشاوران می­توانند خریداران را از طریق یک تور مجازی به دیدن املاک گلچین شده برای سرمایه­ گذاری برده و به سوالات آن­ها در مورد مناسب بودن این سرمایه ­گذاری پاسخ دهند. سپس خریداران با فرستادن یک مبلغ به عنوان بیعانه، قرارداد را رسمی می­کنند. خریداران می توانند با گروه حقوقی داخلی شرکت قرار ملاقات گذاشته و از این به بعد گروه ما باقی امور را در دست می­گیرد.

ویروس کرونا در ترکیه

چرا به املاک ترکیه اعتماد کنید

ترکیه برای بیش از ده سال است که در این تجارت هست ما در مناطق تحت فعالیت خود بسیار خوش­نام بوده و با توسعه­ دهندگان روابط عالی داریم که این امر به ما اجازه می­دهد بهترین قیمت­ها را ارائه کنیم. بنابراین خریداران که هم اکنون به بیش از هزاران نفر رسیده­اند می­دانند که اعتبار و نیک­نامی ما ثابت شده است و سیستم ما به خوبی کار می­کند.

اگر   قصد خرید ملک در شرایط شیوع ویروس کرونا در ترکیه را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

اگر   قصد خرید ملک در شیوع ویروس کرونا در ترکیه را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap