مهاجرت به کالکان ترکیه ،از این شهر ترکیه چه می دانید؟

مهاجرت به کالکان ترکیه

هر کسی که مایل است به ترکیه مهاجرت کند، با نگاهی بر سبک زندگی مهاجران درکالکان، اطلاعات زیادی بدست خواهد آورد. این مکان ملیت‌های مختلفی را به عنوان یک مکان زندگی دائمی در خارج از وطن، جذب می‌کند، و محیطی خاصی را فراهم می‌سازد که در هیچ جایی از کشور مشاهده نمی‌شود. جمعیت مهاجران آن همانند سایر مکان‌ها، مثل استانبول یا آنکارا زیاد نیست، اما ساکنان آن، راضی بوده و از زندگی به سبک مدیترانه‌ای لذت می‌برند. در این مطلب وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه، به راه و روش مهاجرت به کالکان ترکیه می پردازد.

مهاجرت به کالکان ترکیه

دلایل مهاجرت به کالکان ترکیه

اسکان دائمی و ایجاد رابطه دوستانه

برای مهاجرت به کالکان ترکیه بدانید که مشارکت کالکان در راستای یک زندگی اشرافی و کشتیرانی، برای دهه‌ها بازدیدکنندگان زیادی را از سرتاسر جهان جذب کرده است. این‌ها سبب یک نوع جو شهری شده است، مهم نیست که این مهاجران از کدام کشور آمده‌اند، افراد به سرعت به محیط عادت کرده و دوستان جدیدی پیدا می‌کنند. این شهر نمی‌خواهد که بافت سنتی خود را که بر ماهیگیری استوار است به دست فراموشی بسپارد، اما بطور همزمان جمعیت چند فرهنگی خود را نیز دوست دارد. چون توریسم و فروش املاک خارجی یک تجارت بزرگی محسوب می‌شود، بسیاری از افراد بومی این منطقه، به زبان انگلیسی مسلط بوده و به تمام مهاجرانی که از محدودیت زبانی نگران هستند، آرامش می‌دهد.

بهترین‌های ترکیه مدیترانه‌ای

ترکیب آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد، همراه با مناظر حیرت‌آور، و چشم‌انداز رویایی دریا، سبب جذب سریع مسافرانی می‌شود که برای اولین بار وارد این منطقه می‌شوند. پراکندگی جغرافیایی یک خلیج کوچک، به سربالایی ختم می‌شود که فرسنگ‌ها از خط ساحلی فاصله دارد و صحنه زیبایی را از موقعیت‌های زیادی نمایان می‌سازد، یک منظره دریایی که نظیر آن کمتر پیدا می‌شود. در اینجا، یک ویژگی خاصی که وجود دارد، موقعیت خاص خلیج است، که زمین را برای یک نسیم خنک و دائمی در سرتاسر تابستان فراهم می‌سازد، بنابراین در ماه‌های گرم مثل جولای و آگوست، آرامش را در کنار دمای بالای هوا نوید می‌دهد.

حرفه‌ای گرایی در همه‌ جا

همانطوری که در هتل‌ها، شراب‌خانه‌ها، و رستوران‌های شهر مشاهده می‌شود، کالکان از نظر حرفه‌ای‌گرایی نسبت به سایر شهرها برتر است. صنعت ساختمان‌سازی این شهر نیز این قضیه را تایید می‌کند. سایر مناطق ترکیه همانند آنچه در جوک‌ها شنیده می‌شود، دارای استانداردهای ساخت و ساز نامتعارفی هستند، اما سازندگان آن‌ها و مشاوران املاک آن را بی‌اهمیت می‌شمارند. فقدان فضای در دسترس برای توسعه، همچنین محدودیت بر روی ساختمان‌های بلند بدین معناست که توسعه دهندگان باید از ابتدا بر روی فعالیت‌های ساخت و ساز دقت کافی داشته باشند، در غیر اینصورت شهرت آن‌ها به خطر می‌افتد. بسیاری از مهاجرانی که ملک خریداری کرده‌اند، بر استاندارد بالای آپارتمان‌ها و ویلاهای ارزان و لاکچری گواهی خواهند داد. درواقع، هر کسی که بر بازار املاک نگاهی می‌اندازد، با نمونه آپارتمان‌های ارائه شده، حیرت زده می‌شود.

بیشتر بخوانید: امن ترین شهرهای ترکیه، در کدام قسمت این کشور ملک بخریم؟

مهاجرت به کالکان ترکیه

مهاجران در کالکان، در کجا زندگی می‌کنند؟

همانطوری که قبلا اشاره شد، این شهر جایی نیست که جوامع ترکیه‌ای و بین‌المللی بخواهند حد و مرزی برای خود قائل شوند. تمام ملیت‌ها با هم ادغام شده و در کنار هم زندگی می‌کنند، بنابراین، مهاجران املاکی را در کل شش منطقه مهم و معروف این شهر خریداری می‌کنند. بخش‌های قدیمی و جدید، شامل مراکز تجاری، مغازه‌ها، رستوران‌ها، بانک‌ها، و مسیرهای حمل و نقل حیاتی و مهم به سمت سایر مناطق در طول ساحل جنوبی هستند. کیزیلتاس، در سمت دیگر بزرگراه D400، بدلیل موقعیت داخلی خود، کمترین قیمت را در هر متر مربع دارد، اما از لحاظ مناظر حیرت‌آور دارای امتیاز است. در این میان، کالامار، زادگاه کلوب‌های ساحلی که دارای جوی آرام است که خریداران زیادی را جذب می‌کند، خریدارانی که در جستجوی یک تابستان آرام هستند یا قصد خرید برای اجاره را دارند. نهایتا اینکه، کومورلوک و کیشلا که جزء معتبرترین‌ مناطق هستند، دارای نمونه ساختمان‌هایی هستند که نسبت به سایر مناطق گرانقیمت و لوکس برتری دارند. همانند ویلاهای میلیونی منتهی به دریا، همراه با معماری خاص و طراحی و دکوراسیون محلی. برای چگونگی مهاجرت به کالکان ترکیه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مهاجرت به کالکان ترکیه

آیا می‌توان در تمام طول سال به کالکان مهاجرت کرد؟

بسیاری از مشتریانی که در جستجوی خرید سواحل اژه و مدیترانه ترکیه هستند، درباره میزان دسترسی حمل و نقلی در طول سال سوال می‌پرسند، زیرا بسیاری از شهرها و روستاها، جهت کسب درآمد، بر تجارت توریسم متکی هستند. سفر به این منطقه از ماه می تا اکتبر، از طریق مسیر جاده‌ای، دریایی، یا هوایی آسان است. فرودگاه دالامان، یک سرویس هوایی دو ساعته، و یکی از هاب‌های مسافرتی، دارای برنامه پرواز مکرر از سوی بسیاری از کشورها می‌باشد. این میزان سفر از ماه اکتبر تا آوریل کاهش می‌یابد، اگرچه هنوز پروازهایی از انگلستان و اروپا وجود دارد. ساکنان در طی ماه‌ها از فرودگاه آنتالیا استفاده می‌کنند، یک هاب مسافرتی هوایی درجه 1، که فاصله سه ساعتی با این شهر دارد. علاوه بر این، خدمات اتوبوس در تمام طول سال برقرار بوده و مسافران را از طریق بزرگراه D400 به کالکان می‌رسانند که یک تجربه مسافرتی خوبی محسوب می‌شود.

مهاجرت به کالکان ترکیه

چه چیزی را باید درباره زندگی در ترکیه بدانید؟

برای بسیاری افراد، یک سبک زندگی آرام، زندگی است که با آرامش روحی و روانی همراه باشد. اما، اثرات قانونی را نیز به خاطر داشته باشید، اثراتی که جنبه منفی یک زندگی مدرن را تشکیل می‌دهد، اما جنبه‌ای است که قابل چشم‌پوشی نیست. ویزای توریستی ترکیه این اجازه را به اتباع خارجی می‌دهد که بتوانند به مدت 90 روز از 180 روز را مقیم این کشور باشند، بنابراین، افرادی که می‌خواهند کل سال را در ترکیه باشند، نیاز به مجوز اقامت دارند. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه اخذ اقامت، به اینجا مراجعه کنید. بعد دیگری که باید مد نظر قرار گیرد، مسائل مالی است. بسیاری از اتباع خارجی در گذشته بطور غیرقانونی در ترکیه کار می‌کردند و دارای درآمد ماهانه بودند، اما ترکیه قوانین خود را سفت و سخت کرده است. کسب‌و‌کارها تنها درصورتی که دارای 5 کارمند ترکیه‌ای باشند، می‌توانند اتباع خارجی را استخدام کنند، و این افراد باید مجوز کاری دریافت کنند. این ابزارهای قانونی مجموعه خاصی از مهارت‌ها را برای کارفرما مطرح می‌سازد تا در بین ترکیه‌ای‌ها، شما را انتخاب کنند. به خاطر همین، قبل از مهاجرت به کالکان ترکیه ، مستلزمات مالی را فراهم کنید تا از درآمد پایدار خود مطمئن باشید.

بیشتر بخوانید: 5 دلیل برای سرمایه گذاری در شهر کالکان ترکیه!

مهاجرت به کالکان ترکیه

آیا می‌توانید منزل خود را اجاره داد؟

یکی از دلایلی که افراد منزل را به قصد اجاره خریداری می‌کنند، میزان بالای درخواست اجاره در این منطقه است. همانند سایر جنبه‌های مدیریت املاک، برخی قوانین شامل پرداخت مالیات بر درآمد وجود دارد، اما با برخی بازاریابی‌های هوشمندانه، و تبلیغات می‌توانید برگشت سرمایه خوبی حاصل نمایید، خواه هدف شما پوشش هزینه‌های جاری باشد، خواه کسب درآمد خالص. (برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره دادن ملک خود در ترکیه، اینجا کلیک کنید)

مهاجرت به کالکان ترکیه

کارهایی که باید انجام داد، خرید و زندگی شبانه

اخیرا، دلیل دیگری که مهاجرت به کالکان ترکیه از زندگی لذت می‌برند، وسعت کارهایی است که می‌توانند انجام دهند، جاهایی است که می‌توانند بروند، و صحنه‌های خاص زندگی شبانه و آرام در ریویرا ترکیه است.

اگر قصد مهاجرت به کالکان ترکیه را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap