منطقه مسلک استانبول ،الماسی در حال رشد در ترکیه!

منطقه مسلک استانبول

در منطقه مسلک استانبول ، الماسی در حال سر برآوردن است. الماس استانبول بلند ترین ساختمان در حال ساخت کشور ترکیه است. واقع در جاده اصلی بویکودر، این برج 63 واحدی اولین آسمان خراش فلزی ترکیه، خانه ی اکثریت توسعه دهندگان صنایع بتن است. با طراحی ای جسورانه و با توجه به تغییرات و رشد سریع منطقه مسلک میتوان این منطقه را یکی از مناطق رو به رشد در حومه ی استانبول دانست.

منطقه مسلک استانبول

منطقه مسلک استانبول

کامرون دگین، مدیر املاک و مستغلات در ترکیه، تغییرات مسلک را با دقت و اشتیاق زیر نظر داشته است. او میگوید که این ناحیه نسبت به دهه های 80 و 90 میلادی، تغییرات زیادی داشته است. این ناحیه به ناحیه ای برای گورستان ماشین ها معروف شده بود. در واقع در اواسط دهه ی 90 یک کلوب شبانه در آن ناحیه وجود داشت به نام 2019. این کلوب در گورستان ماشین ها قرار داشت و یکی از وحشی ترین و طوفانی ترین کلوب هایی بود که به عمرم دیده ام. اتوبوس های قدیمی با شمع پوشانده شده بودند و صحنه ی نمایش در وسط قرار داشت.امروزه مسلک پا به سن گذاشته. گورستان های ماشین از بین رفته اند و مسلک از میان خاکستر خودش برخاتسه. حال منطقه ای جدید، مدرن و به روز است. امروزه مسلک در حال پوست اندازیست. گورستان سابق ماشین ها حال یکی از اصلی ترین مناطق حومه ی شهری رو به توسعه است و به سرعت در حال تبدیل به یکی از مناطق تجاری اصلی خط ساحالی ناحیه اروپاییست. با داشتن آسمان خراش هایی که تنه به تنه ی شهر های همجوار میزند، لونت، یکی از شهر های تجاری مهم است.

منطقه مسلک استانبول

تجملاتی قابل دسترسی

میتوان با قطعیت گفت که املاک در حال توسعه ای که در حال سر برآوردن در منطقه مسلک استانبول هستند در لیست تجملات قابل حصول ای هستند که تجهیزات و امکانات رفاهی 5 ستاره ای را به خانواده های جوانی که به دنبال مکانی با دسترسی آسان به مرکز شهر هساتند، ارائه میدهند. همانند سایر مناطق حومه ای شهر استانبول که از قیمت کمتر زمین برای ساختن تجهیزات و امکانات 5 ستاره، با قیمت مناسب بهره بردند، مسلک نیز از این قاعده مستثنی نیست. علی الخصوص برای تعداد رو به افزایش خریداران ترک تباری که به دنبال هزینه کردن برای املاک با کیفیت و امکانات مجهز، با قیمت مناسب هستند. دگین میگوید: موج جمعیتی جدیدی از خریداران، چهره ی سرمایه گذاری در زمینه ی املاک و مستغلات استانبول را تغییر داده است. این امر علاوه بر اینکه بازار را رقابتی نگاه داشته، علاقه ی سرمایه گذاران خارجی را نیز به خود جلب کرده است. با چنین شرایطی طی 3 یا 4 سال آینده خریداران برای خرید ملک باید در صف منتظر بمانند. با توجه به موقعیت مکانی منطقه مسلک استانبول بین ایستینیه و جنگل بلگراد، تنها 10 دقیقه تا سیسلی و 5 دقیقه تا منطقه ی تجاری لونت، با خط M2 مترو فاصله است. وی همچنین میافزاید: برای سرمایه گذاران احتمالی نیز این توسعه ها در مناطقی نظیر مسلک، حکم طلا را دارد.

منطقه مسلک استانبول

ساخت و ساز در منطقه مسلک استانبول

شرکت توسعه دهنده ی آوانگارد(پیشگامان) با همکاری دولت ترکیه برای بازسازی و توسعه ی املاک 5 ستاره با امکانات تجملاتی، دست به کار شده است. با ساخت و سازی در حدود 300 هزار متر مربع، آوانگارد خود تبدیل به یک شهرک مینیاتوری، با باشگاه های ورزشی، مراکز مراقبتی، زمین های بازی، فروشگاه ها و رستوران ها شده است. با تعدادی بالغ بر 935 واحد مسکونی و تجاری، از استودیو تا واحد های بزرگ چهار خوابه، این شهرک برای هر فرد یا خوانواده ی بزرگی وسوسه کننده است. موقعیت مکانی روبروی بازار بزرگ مالی در خیابان سندر، که پس از تغییرات بنیادین به یکی از شاهراه های اصلی استانبول تبدیل شده، موید محبوبیت ماندگار آوانگارد است؛ بعلاوه، وجود 51 درصد سهام دولتی نیز برای سهام داران نشانی از امنیت و ثبات قضایی را به ارمغان آورده. دگین ادامه میدهد که این امنیت موجب جذب و جلب توجه سرمایه گذاران شده است.”نه تنها برای تاییدیه ی دولتی آن، بلکه برای هنگامی که سرمایه گذاران قصد فروش داشته باشند. او میگوید که توسعه ی امکانات و تجهیزات بدین معنی خواهد بود که املاک و خانه های آن مناطق برای سالیان متمادی جذاب و مورد توجه خواهد بود. با وجود امنیت هم به هنگام خرید و هم به هنگام فروش به منزله ی صف بستن خریداران است و این امکان را به شما میدهد که کارتان را به راحتی و سرعت انجام دهید.

اگر علاوه بر آشنایی منطقه مسلک استانبول قصد خرید خانه در خارج از کشور را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap