مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه ،مقایسه ای مهم برای خرید ملک!

مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه

مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه ، اولین آیتم لیست اکثر خریداران ماست: یک ویلای جادار ترک در سواحل مدیترانه یا در استانبول. اما اگر بودجه‌تان با ویلای رویاییتان همخوانی نداشت چه؟ وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه، به شما در این مطلب کمک خواهد کرد تا با مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه بهتر تصمیم گیری کنید.

مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه

ویلا چیست؟

کامرون دگین مدیر املاک ترکیه میگوید ویلا برای افراد مختلف، معانی تفاوتی دارد. ” اما جهت خالی نبودن عریضه باید بگویم در ترکیه ویلا خانه‌ای جدا از خانه‌های دیگر است که عموما در زمینه ای شخصی قرار دارد. ممکن است ویلا بصورت مجتمع باشد اما همه ویلاها در مجتمع قرار ندارند. ” “از نظر من تفاوت بین ویلا و خانه در این است که ویلا اندکی مجللتر و جادارتر است، و باغ و درخت بیشتری در اطراف آن وجود دارد.

مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه

مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه

در وهله اول مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه همه به دنبال قیمت هستند ،کامرون دگین، مدیر املاک ترکیه میگویند خریداران در مورد اینکه در یک ویلا به دنبال چه چیزی نظر ثابتی هستند. ” از دید خریداری که به دنبال ویلا میگردد، 90 درصد خریداران به دنبال ملکی با معماری مدرن، همراه با فضایی بیش از خانه‌های معمولی هستند.” وی میگوید خریداران حریم شخصی نیز میخواهند. “آنها ویلاهایی میخواهند که در اطراف آنها باغ و دار و درخت وجود داشته باشد تا حائلی بین ویلای آنها و همسایه‌های کناریشان باشد.”

دگین میگوید ویلاهایی با چنین ویژگیهایی در استانبول، قیمت قابل‌توجهی دارند. ” اگر همه اینها را در استانبول کنار هم بگذارید، ملکی مجلل و مجزا همراه با پذیرایی، استخر شخصی و باغ، سه الی چهار اتاق خواب و طراحی مدرن و اگر اندکی نمای زیبای دریا نیز به این تصویر اضافه کنید، به عنوان قیمت اولیه به دنبال ویلایی میلیون دلاری میگردید.” وی میگوید: “اگر به سمت ساحل بروید، قیمت کاهش پیدا میکند.”

” اگر به ویلاهای بودروم بنگرید، کانون ویلاها، به دنبال ویلاهایی با رنج قیمت 500 الی 600 هراز دلار هستید.” در فتحیه، ممکن است به ازای پولتان بتوانید جاهای بیشتری بیابید. ” در فتحیه به دنبال ویلاهای 300 هزار دلاری میگردید، که در ازای چیزی که به دست می‌آورید، نسبتا قیمت پایینیست.” دگین میگوید در کالکان، مرکز خانه بوتیکها و با فضایی لاکچری، به ویلاهایی 500 هزار دلاری با همان ویژگیها میگردید. آنتالیا، شهری بزرگ با جمعیتی قریب به دو میلیون پویایی فضای کاملا متفاوتیست. ” در مرکز شهر آنتالیا ویلاهای زیادی نمیتوان یافت، اما در اطراف آن منطقه، در مناطق ساید، بلک، کمر، قیمت اولیه از حدود 200 هزار دلار به بالا شروع میشود.”

مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه

آیا در آنجا قرارداد صلح وجود دارد؟

اغلب اوقات افرادی به سراغ دگین می‌آیند که به دنبال ویلاهایی با رنج قیمت حدود 200 هزار دلار در استانبول میگردند.در حومه شهر استانبول، شاید بتوان خانه‌هایی با قیمت 350 هزار دلار یافت اما دگین میگوید این بیانگر وجود قرارداد صلح است.”در این رنج قیمت شما بر سر چیزهای بسیاری مصالحه میکنید. مطمئنا طراحی و دیزاین خانه یکی از آنهاست، این خانه‌ها، خانه‌هایی با سبک قدیمی سی، چهل ساله هستند و باغهای کوچکی که تقریبا به اندازه یک استخر کوچک هستند دارند.

“ولی مهمتر از همه اینکه، هیچ زرق وبرقی ندارند و لوکس نیستند..”در طول این سالها، دگین مشتریهای زیادی به این املاک قدیمی برده است.”چون میگویند “من خانه‌ای به قیمت 300 هزار تا میخواهم و به هیچ وجه هم قرارداد صلح نمیبندم .”خب برای کسی که فقط میخواهد یک ویلای 300 هزار دلاری بخرد چاره چیست؟ دگین میگوید: “یک آپارتمان درجه یک بخرید.” “بهتر است با این مبلغ به جای یک ویلای قدیمی، یک آپارتمان لوکس بخرید.”

دگین برای مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه میگوید اگر برای خرید آپارتمان به بازار بروید، 300 تا 400 هزار دلار مبلغ هنگفتیست. با این قیمت میتوانید یک ملک مدرن در نزدیکی مرکز شهر بخرید. “با این مبلغ میتوان یک آپارتمان سه خوابه مناسب در یک مجتمع تجاری خوب با امکاناتی نظیر کافه، نگهبانی و حتی بازار خرید، خرید.” دگین میگوید به این مجتمعهای مدرن توسط افراد حرفه‌ای به خوبی رسیدگی میشود.

“برخی از این آپارتمانها بسیار طراحی خوبی دارند و مجهز هستند، فضای سبز گسترده و مکان بازی مخصوص برای بچه‌ها دارند. برخی از آپارتمانها دوبلکس هستند، بنابراین حس زندگی در ویلا را به شما میدهند. “به نظر من، به جای هزینه‌کردن 300 هزار و خرید یک خانه قدیمی که قطعا هیچ امکاناتی ندارد و پتانسیل سرمایه‌گذاری بسیار پایینی دارد، بهتر است که آن پول روی یک آپارتمان مدرن با امکانات کامل هزینه شود و احتمالا در منطقه بهتری از استانبول هم قرار داشته باشد.”

اگر علاوه بر مقایسه ویلا و آپارتمان در ترکیه قصد خرید خانه در این کشور را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap