مجتمع های مسکونی استانبول ،نمونه هایی از خانه های لوکس ترکیه!

مجتمع های مسکونی استانبول

با توجه به زیرساخت های اجتماعی، یکپارچگی خدمات و امنیت بالا که سبب جذب افراد زیادی به سوی این مجتمع ها شده است، و همچنین طیفی از ویژگی هایی که سایر املاک اغلب فاقد آن ها هستند، مجتمع های مسکونی شهر استانبول، در صدر لیست پرفروش ترین املاک در فضای شهری قرار گرفتند. در ادامه به مجتمع های مسکونی استانبول می پردازیم.

مجتمع های مسکونی استانبول

مجتمع های مسکونی استانبول

شهر استانبول دارای مجتمع های مسکونی بسیار زیاد، با ساختار پیچیده و مدرن است که به واسطه سیستم های مدرن و تسهیلات فراوانی که دارند، با پیشرفته ترین مجتمع های مسکونی قابل مقایسه اند؛ سیستم ها و تسهیلاتی که یک محیط اجتماعی مفرح را برای ساکنان این مجتمع ها فراهم می آورند.

از آنجا که تقاضا برای املاک و مستغلات با این سبک پیچیده و متمایز در حال افزایش است، و تسهیلات اجتماعی آن امکان اقامتی راحت تر و آسان تر را به ویژه برای خانواده ها فراهم می سازد، بنابراین ساخت مجتمع های مسکونی استانبول به سرعت در حال افزایش است. بیش از 80 مجتمع مسکونی در چنین بدنه شهری پیچیده ای، تنها در اسن یورت ساخته شده اند. با این وجود، می توان تصور کرد که امروزه در سرتاسر شهر استانبول، چه تعداد از این مجتمع ها وجود دارند.

مجتمع های مسکونی استانبول شامل ساختمان های مختلفی هستند (2 ساختمان یا بیشتر) که در هر ساختمان تعدادی خدمات تسهیلاتی در دسترس می باشد که این خدمات، در یک ساختمان با دیگری متفاوت است. خدماتی نظیر بوستان ها، مسیر های پیاده روی، زمین های فوتبال، بسکتبال و تنیس، در کنار زمین های بازی کودکان، مجموعه های ورزشی، استخرهای شنا در داخل و خارج ساختمان، اتاق های ماساژ و سونا؛ همچنین، این ساختمان ها دارای پارکینگ خودرو و خدمات امنیتی نظیر جلوگیری از ورود افراد غریبه به داخل، دوربین های مدار بسته و سایر تدابیر امنیتی هستند.

این مجتمع ها، طیف دیگری از خدمات اضافی نظیر آب گرم، تهویه هوا و سایر خدمات را نیز داراست که برای هر کدام از آن ها، باید هزینه اشتراک معینی پرداخت شود. این خدمات منحصر به فرد، باعث می شود تا ساکنین، در این مجتمع ها لذت واقعی را تجربه کنند که هرگز قابل مقایسه با سایر املاک و آپارتمان های معمولی نیست.

مجتمع های مسکونی استانبول

 مزایای زندگی و سرمایه گذاری در این مجتمع ها

 • حضور کارمندان اختصاصی در هر ساختمان و یک نگهبان ویژه برای مجتمع، عامل ایمنی را فراهم می آورد.
 • مزیت بعدی این است که فضای مورد نیاز برای احداث مجتمع های مسکونی با قیمت های سرسام آور، تنها در مرکز شهر ها فراهم است؛ بنابراین، مجتمع های مسکونی ای که در حاشیه شهر ها احداث می شوند، مقرون به صرفه ترند. همچنین، قرار داشتن در حاشیه شهر، به منزله دور بودن از سر و صدا و ازدحام مرکز شهر است که البته وسایل نقلیه برای دسترسی به مراکز مهم و حیاتی شهر فراهم می باشد.
 • سرمایه گذارانی که سرمایه خود را برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به کار می گیرند، با سرمایه گذاری در این مجتمع های مسکونی، به اهداف خود نائل می شوند؛ زیرا هم جواری این مجتمع ها با مجتمع های تجاری که دارای مغازه ها و سالن های مختلف هستند، امکان سرمایه گذاری چند جانبه را برای این افراد فراهم می آورد.
 • برای سرمایه گذارانی که با هدف اجاره دادن یک ملک در بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند، سرمایه گذاری در آپارتمان های مسکونی گزینه مناسبی است زیرا تقاضا برای این نوع آپارتمان ها رو به افزایش بوده، و اجاره بهای خانه ها در مجتمع های مسکونی دائماً در حال افزایش می باشد.
 • از نظر گردشگری، بسیاری از گردشگران به دلیل مسائل امنیتی و همچنین خدمات تسهیلاتی مهم و به ویژه به دلیل مبله بودن آپارتمان ها، ترجیح می دهند تا خانه های داخل مجتمع های مسکونی را اجاره کنند.
 • همچنین، برای آن دسته از افرادی که در آرزوی خرید خانه در مجتمع های مسکونی می باشند، همواره پیشنهاد های گسترده ای ارائه می شود؛ پیشنهاد هایی نظیر خرید به صورت اقساط و با پرداخت چند مرحله ای.

مجتمع های مسکونی استانبول

 مجتمع های مسکونی استانبول :یک فرصت سرمایه گذاری موفق

مجتمع های مسکونی استانبول ، برای آن دسته از افرادی که می خواهند در کشور ترکیه صاحب ملک شوند، فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است. بر اساس دیدگاه ما در مشاوره املاک امتلاک، بهترین ملک مسکونی برای سرمایه گذاری در استانبول، املاک مستقر در مجتمع های مسکونی می باشند. این املاک، سودآوری بالایی دارند و از آنجا که تمایل به خرید این نوع آپارتمان ها با گذر زمان در حال افزایش است، ضمانت فروش آن ها در صورت نیاز، قوی تر است.

برای سرمایه گذاران با هدف اجاره دادن ملک، به همان میزان که تقاضا برای اجاره این نوع آپارتمان ها توسط گردشگران و افرادی که برای تعطیلات سفر می کنند، رو به افزایش است، همزمان تقاضا توسط خانواده های ساکن شهر که به دنبال مکانی امن و راحت و نزدیک به مراکز گردشگری هستند نیز رو به افزایش است. به طور کلی، بازار املاک و مستغلات ترکیه شاهد رشد تقاضا برای آپارتمان ها و املاک جدید می باشد، و پیش بینی می کند که در آینده ای نه چندان دور، شاهد افزایش چشمگیری در قیمت ها نیز خواهد بود.

این اطلاعات عموماً حاکی از بهبود بازار املاک و مستغلات در ترکیه می باشند که افرادی که اکنون در ترکیه به خرید ملک می پردازند، آن را احساس خواهند کرد. احتمالاً بیشتر افراد ذی نفع، کسانی هستند که در مجتمع های مسکونی استانبول خانه خریداری می کنند. مجتمع هایی که به ویژه مورد توجه کسانی است که در آرزوی خرید املاک جدیدشان هستند.

مجتمع های مسکونی استانبول

نمونه ای از مجتمع های مسکونی استانبول

پروژه IMT-83 ابرولی در منطقه اسپارتاکول

 • این پروژه، واقع در منطقه اسپارتاکول که ورودی ناحیه باغچه شهیر است، می باشد و در حوزه سرمایه گذاری، جزو مناطق برجسته استانبول محسوب می شود. این پروژه، چشم انداز مستقیم فوق العاده ای به دشت دارد، و منطقه آن شامل چندین پروژه مسکونی نوساز دیگر نیز هست که این منطقه را تبدیل به یک فرصت سرمایه گذاری مهم کرده است.
 • واقع در ۱ کیلومتری بزرگراه ۸۰ Eاست که مستقیماً از طریق بزرگراه جدید (مارمارا شمالی)، منطقه اسپارتاکول را به باغچه شهیر پیوند می دهد که این امر، دسترسی به فرودگاه سوم را طی مدت ۲۵ دقیقه حاصل کرده است.
 • در فاصله چند دقیقه ای از یک ایستگاه مترو پیشرو است که منطقه باغچه شهیر را به مجیدیه کوی (منطقه ای دیگر در استانبول) متصل خواهد کرد.
 • با تعدادی از مراکز خرید تجاری و تفریحی، مدارس و رستوران ها احاطه شده است.
 • مساحت پروژه ۴۱۱۶۸ متر مربع و متشکل از دو فاز است که شامل ۹ برج با ارتفاع های مختلف (برخی  ۴ طبقه و برخی  ۲۸ طبقه،  و شامل ۷۲۴ آپارتمان) می باشد.
 • انواع آپارتمان های ۱+ ۲ /۱+۳/۱+۴ خوابه
 • تعداد ۵۵ مغازه در دو طبقه زیرین ساختمان
 • وجود رستوران ها، کافه ها و مغازه هایی در زیر مجتمع
 • دارای سیستم خورشیدی
 • دارای امکانات بازی برای کودکان
 • نزدیکی مدارس و زمین های بازی کودکان
 • دارای استخر سر پوشیده و سونا
 • دارای باشگاه ورزشی
 • دارای پارکینگ سرپوشیده و باز
 • دارای نگهبان و دوربین مدار بسته
تعداد اتاق ها و سالن ها حداقل متراژ تعداد حمام و سرویس بهداشتی تعداد پارکینگ حداقل قیمت به دلار
1+2 114 2 1  

133.000

1+3 162 2 1  

164.000

1+4 192 3 2

 

219.000

 

اگر قصد خرید ملک در مجتمع های مسکونی استانبول را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap