سرمایه‌ گذاری ملک در ترکیه ،چگونگی بازار در سال 2020!

سرمایه‌ گذاری در املاک ترکیه

به گزارش سازمان آمار و ارقام ترکیه، فروش خانه در این کشور در ژانویۀ سال 2020 تا 55.8 درصد افزایش داشته است. این افزایش تأثیر مثبتی بر روی سرمایه‌ گذاری ملک در ترکیه در سال 2020 خواهد گذاشت.  در این مطلب وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه، به دلایل و راه و روش سرمایه‌ گذاری در املاک ترکیه می پردازیم. با ما همراه باشید.

سرمایه‌ گذاری در املاک ترکیه

سرمایه‌ گذاری ملک در ترکیه در سال 2020

بازار املاک ترکیه در سال جاری شروع خوبی را شاهد بود. در ژانویه 2020 آمار فروش خانه به صد و سیزده هزار و ششصد و پانزده واحد رسید. استانبول بیشترین سهم را از فروش املاک داشت و آنکارا و ازمیر به‌ترتیب جایگاه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند. افزایش فروش خانه در ترکیه، در شمار املاکی که درطول ژانویۀ 2020 به خریداران خارجی فروخته شدند نیز قابل مشاهده بود. سرمایه‌ گذاری ملک در ترکیه ، به‌علت قوانین جدید و کاهش نرخ ارز داخلی، از سال 2018 در حال افزایش بوده است. علاوه‌بر این، آمار فروش خانه به خریداران خارجی در ژانویۀ 2020 درمقایسه با آمار همین ماه در سال گذشته 23.3 درصد افزایش را نشان می‌دهد. این آمار نشان می‌دهند که قرار است در سال 2020 سرمایه‌گذاری در املاک ترکیه شاهد افزایشی چشم‌گیر باشد. آشفتگی‌های اقتصاد ترکیه بر روی بازار املاک تأثیر نگذاشتند. از سوی دیگر، خریداران خارجی به‌دلایل بسیاری به‌سمت سرمایه‌گذاری در املاک ترکیه جذب می‌شوند.

سرمایه‌ گذاری در املاک ترکیه

چرا سرمایه‌ گذاری ملک در ترکیه

برای عده بسیار از افراد پیش می آید که از خود سوال کنند چرا سرمایه‌ گذاری در املاک ترکیه در ادامه با ما باشید تا به این سوال شما پاسخ دهیم.

  • خرید ملک در ترکیه از مالیات معاف است.
  • صاحبان خارجی املاک در ترکیه دارای حقوق مالکیت کامل هستند.
  • قوانین و حقوق مالکیت به حمایت از سرمایه‌گذاران خارجی کمک می‌کند.
  • زمانی‌که سرمایه‌گذاران قیمت املاک در ترکیه را با سایر کشورها مقایسه می‌کنند، درمی‌یابند که قیمت‌ها مناسب یا شاید حتی ارزان نیز هستند.
  • بازار املاک ترکیه طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را در اختیار خریداران قرار می‌‌دهد.
  • در ترکیه فرصت سرمایه‌گذاری بلندمدت در املاک وجود دارد.

پیش از تصمیم‌گیری درمورد سرمایه‌گذاری بر روی املاک ترکیه در سال 2020، عوامل بسیاری برای بررسی وجود دارند، ازجمله:

  • محل: محل ملک با قیمت و ارزش آن ارتباط مستقیم دارد. در مناطق مختلف بهترین محل برای انتخاب، جایی است که در آن تقاضای بالایی برای اجاره وجود دارد.
  • تنوع در سرمایه‌گذاری: بازار املاک ترکیه به ارائه‌ی فرصت‌های متنوع شهرت دارد. علاوه‌بر این، سود بالایی نصیب شما می‌کند؛ بازگشت سرمایه‌ای که میزان آن به 10 درصد از ارزش ملک می‌رسد.

بعضی از پروژه‌ها نیز فرصت فروش مجدد ملک را با 40 درصد بازگشت سرمایه برای شما فراهم می‌کنند.

شرکت‌های املاک ترکیه مسئول ارائه‌ی چنین پیشنهاداتی به مشتریان هستند.

  • کمک حرفه‌ای: نظر یک مشاور حرفه‌ای املاک بسیار مهم است. ضروری است که شما با یک مشاور املاک قابل‌اعتماد تماس بگیرید؛ کسی که تلاش‌های شما و مدت‌زمانی را که صرف یافتن بهترین فرصت برای خرید املاک می‌کنید،کاهش خواهد داد.

سرمایه‌ گذاری ملک در ترکیهسرمایه‌ گذاری ملک در ترکیهس در سال 2020 توجهات بیشتری را به خود جلب می‌کند، چراکه سرمایه‌گذاران خارجی در تمام فرصت‌های سرمایه‌گذاری ترکیه، به‌خصوص در زمینۀ املاک، از خود تمایل بیشتری نشان می‌دهند. آسان‌ترین و سریع‌ترین راه برای انجام سرمایه‌گذاری صحیح و به‌دست‌آوردن بهترین فرصت، تماس با یک بنگاه مشاوره‌ی املاک است.

اگر قصد سرمایه‌ گذاری در املاک ترکیه را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap