سرمایه گذاری از طریق ملک ،سرمایه گذاری در ترکیه مناسب است؟

سرمایه گذاری از طریق ملک

سرمایه گذاری از طریق ملک در ترکیه به دلایل بسیاری سرمایه گذاری خوبی است. تصمیم به خرید ملک بسیار سخت است؛ به خصوص وقتی که انتخاب های زیادی دارید. تماس با یک نماینده املاک و مستغلات در ترکیه ،اولین قدم مناسب برای سرمایه گذاری است. در ادامه به سرمایه گذاری از طریق ملک می پردازیم.

سرمایه گذاری از طریق ملک

سرمایه گذاری از طریق ملک

اکنون سالهاست که خارجی ها در ترکیه ملک می خرند. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه ، همیشه سودآور بوده است. بنابراین ، آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟ پاسخ کوتاه به سؤال فوق ، بله است !  خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است ، اما چرا؟ خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است زیرا :

دولت ترکیه همیشه قانون مالیات بر دارایی ها را بررسی کرده از کاهش مالیات و تسویه حساب های مداوم مالیاتی خبر می دهد. این قوانین ، سرمایه گذاران خارجی را به خرید ملک در ترکیه ترغیب می کند ؛ بدون اینکه نگرانی از پرداخت هزینه های زیاد ، تحت عنوان مالیات داشته باشند.یکی از دلگرم کننده ترین معافیت های مالیاتی ، مالیات بر ارزش افزوده است.

سرمایه گذاری از طریق ملک

انقلاب شهری در استانبول

استانبول یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان است ، و در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای محلی ها و خارجی هاست ؛ که به طور کلی باعث افزایش تقاضا برای املاک و مستغلات در شهر می شود. شرکت های ساختمانی با کمک دولت ، در حال گسترش املاک مسکونی و تجاری در این شهر هستند تا بتوانند شهرهایی متعدد ، در داخل شهر استانبول بسازند.

سرمایه گذاری از طریق ملک

بازده سرمایه گذاری تضمین شده

خرید ملک در ترکیه می تواند درآمد سالانه ای ایجاد کند که تا 10٪ از قیمت کل ملک نیز می تواند برسد. این درآمد ، به دلیل تقاضای زیاد برای اجاره ملک در ترکیه ، و به طور خاص در استانبول ایجاد می شود. برای انتخاب سرمایه گذاری مناسب که درآمدی ثابت ایجاد کند ؛ بهتر است که سرمایه گذار از مشاور املاک و مستغلات در ترکیه مشاوره بگیرد.

سرمایه گذاری از طریق ملک

خرید ملک و اقامت در ترکیه

هنگامی که سرمایه گذار در ترکیه ، مالک خانه می شود ، اجازه اقامت می گیرند ؛ که به آنها اجازه می دهد بدون ویزا وارد ترکیه شوند. با خرید یک ملک یا املاکی به مبلغ 250 هزار دلار آمریکا ، خریدار و خانواده وی حق شهروندی ترکیه را دارند ، که این نوع شهروندی ، مستحکم و دارای مزایای بسیاری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری ، با ما تماس بگیرید

سرمایه گذاری از طریق ملک

مالکیت کامل

پس از سرمایه گذاری از طریق ملک ، شما حق مالکیت کامل را دارید ؛ یعنی می توانید آن را اجاره دهید یا آنرا به وراث خود منتقل کنید. ترکیه یکی از ده مقصد برتر سرمایه گذاری ، در زمینه املاک و مستغلات در جهان است. بسیاری از سرمایه گذاران ، به دلیل ارزان بودن ملک در ترکیه در مقایسه با بازار املاک و مستغلات اروپا ، آن را گزینه ی مناسب تری نسبت به اروپا می دانند. نمایندگان املاک و مستغلات در ترکیه ، ورود سرمایه گذاران خارجی را آسان تر کرده ، و سرمایه گذاری مناسب در املاک را پیشنهاد می کنند .

اگر   قصد سرمایه گذاری از طریق ملک در ترکیه را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap