راهنمای خرید خانه در ترکیه ،چرا استانبول را انتخاب کنیم؟!

برای سرمایه‌گذاران، خریداران و خانواده‌هایی که به دنبال گام گذاشتن روی نردبان موفقیت اقتصادی در ترکیه هستند، خرید املاک در شهر استانبول یک تصمیم‌گیری بسیار بزرگ در زمینه‌ی سبک زندگی محسوب می‌شود. از هر چیز گذشته، استانبول بعنوان بزرگترین شهر ترکیه دارای 39 منطقه‌ی مختلف بوده و امکان انتخاب مجموعه‌ای از هزاران آپارتمان، ویلا و املاک تجاری وجود دارد.

بازار املاک و مستغلات استانبول بسیار متنوع و گوناگون است و از استودیوهای ارزان‌قیمت گرفته تا عمارت‌های لوکس که گران‌ترین خانه‌های ترکیه به شمار می‌آیند را در برمی‌گیرد. این مسئله می‌تواند تازه‌واردان به این شهر را کاملاً گیج کند. بنابراین در این دستورالعمل راهنمای خرید خانه در ترکیه ابتدا به معرفی مختصری از بازار پرداخته و زمینه‌های اصلی و محبوب سرمایه‌گذاری در هر دو سمت آسیایی و اروپایی را بیان می‌کنیم تا بتوانید پتانسیل مناسب جهت سرمایه‌گذاری در این شهر را به خوبی درک کنید.

وبسایت “ترکی پراپ”  بعنوان یک بنگاه املاک و مستغلات در استانبول، صدها خریدار را در مسیر انتخاب یک خانه تا ثبت‌نام برای انجام معاملات و ورود به آن راهنمایی کرده‌ است. بنابراین، اجازه دهید با یک سئوال محبوب شروع کنیم که بسیاری از مشتریان از ما می‌پرسند:

راهنمای خرید خانه در ترکیه

بهترین مکان برای خرید ملک در استانبول کجاست؟

پاسخی که بتواند برای همه مناسب باشد وجود ندارد، چرا که این امر به سه عامل بستگی خواهد داشت: دلیل خرید، بودجه و نیازهای مرتبط با سبک زندگی. برخی مناطق مطلوب و ممتاز عبارتند از گالاتا، بیوغلو، تاکسیم، فاتیح، بشیکتاش، سلطان احمد در بخش اروپایی و کادیکوی و اوسکودار در بخش آسیایی.

این مناطق قلب مناطق جدید و قدیمی استانبول محسوب شده، و مراکز گردشگری، زندگی شبانه و خرید نیز هستند. بنابراین قیمت هر متر مربع ملک در این مناطق بالاتر بوده و همچنین املاک جهت عرضه در این مناطق کمتر است.

کمترین قیمت در هر متر مربع هم در محلاتی حاشیه‌ای همانند بیلیک‌دوزو، کوچوک‌چکمجه و باکیرکوی است که در حال توسعه بوده، اما در عین حال کسانی که مایل به سرمایه‌گذاری در این مناطق باشند می‌بایست به این مسئله دیدی بلندمدت داشته باشند، چرا که عرضه‌ی فراوانی در آنها به چشم می‌خورد.

ماسلاک نیز منطقه‌ای تجاری است که خریدارانی که در این شهر کار و زندگی می‌کنند را به خود جلب می‌کند، چرا که شیشلی و نیشان‌تاشی بعنوان مناطق خرید مناسب در نزدیکی آن قرار دارند. منطقه‌ی ایوپ نیز به دلیل فضای محافظه‌کارانه‌تری که دارد مطلوب خریداران خاور میانه‌ای است، و از سوی دیگر جیهانگیر فضایی بین‌المللی‌تر و هنری‌تر ارائه می‌کند.

اگر نسبت به منطقه‌ای که قصد خرید از آن را دارید مطمئن نیستید، مسائلی همچون بودجه، دلایل خرید و ترجیحات سبک زندگی خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید. مثلاً مشخص کنید آیا یک نیروی کاری متخصص هستید یا خانواده‌ای جوان. ما در ادامه پیشنهادات خود را نسبت به مناطق و املاک مناسب برای شما ارسال خواهیم کرد و راهنمای خرید خانه در ترکیه را با شما به اشتراک می گذاریم.

راهنمای خرید خانه در ترکیه

خرید املاک و بازار کنونی مسکن در استانبول

استانبول به دلیل وجود بیشترین املاک مسکونی و تجاری، از لحاظ فروش به افراد محلی و بین‌المللی، همیشه بهترین بازار ترکیه بوده و خواهد بود.

در سال 2018 این شهر توانست رکوردها را جابجا کند، چرا که سرمایه‌گذاران از این سال می‌توانستند از یک طرح سرمایه‌گذاری جدید بهره‌مند شوند که طی آن در صورت حفظ املاک خود به مدت سه سال، دولت به آنها امکان شهروندی و برخورداری از امکانات کار و اقامت اعطا می‌کند.

نکته‌ی اصلی اینجاست که بازار طی چند سال گذشته در حال توسعه‌ی مجدد بوده و به نظر می‌رسد این روند همچنان ادامه دارد. سازندگان منازل جدید هنوز در حال ساخت خانه‌ها و آپارتمان‌ها در مناطق حاشیه‌ای و حومه‌ی شهر بوده و تلاش می‌کنند امکاناتی همچون وسایل حمل و نقل، مدارس، بهداشت، خرید و فضای سبز را در این مناطق بهبود ببخشند.

در بخش اروپایی نیز به لطف برنامه‌ریزی‌های فراوان و پروژه‌های عظیمی که در حال انجام است، همانند مسیرها و جاده‌های جدید، فعالیت‌های گسترده‌ای به چشم می‌خورد. برای کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت بر املاک و مستغلات هستند، حالا زمان هیجان انگیزی برای ورود به بازار به شمار می‌رود. با این حال گردش مالی مداوم و فعالیت‌های مستمر که در این منطقه انجام می‌شود، نیاز به پیمایش دقیق جهت دستیابی به حداکثر بازده ممکن وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: خرید ملک در استانبول ، ۵ دلیل عالی برای سرمایه‌گذاری در این شهر!

اگر بخواهیم راهنمای خرید خانه در ترکیه را جامع تر با شما به اشتراک بگذاریم باید بگوییم، مطلوب‌ترین مکان برای خرید ملک در استانبول، در حاشیه‌ی تنگه‌ی بسفر است. طی قرون مختلف، امپراطوری‌های متعدد این ناحیه‌ی استراتژیک بین دریاهای مرمره و سیاه را با جنگ بدست آورده یا از دست داده‌اند. بیدار شدن با منظره‌ی صبحگاهی بسفر می‌تواند بسیار دلپذیر باشد و شما را با گام‌های تند و سریع شهر هماهنگ کند.

بسیاری از خانه‌های لوکس این منطقه به شکل عمارت‌های دوره‌ی عثمانی حفظ شده‌اند. علیرغم اینکه معماری چوبی آنها دیگر چندان مورد استفاده نیست، اما اهمیت فرهنگی آنها نقش مهمی در حفظ و بازسازی آنها داشته است. مالکین اینگونه عمارت‌ها بایستی دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای را در زمینه‌ی مرمت و حفاظت از آنها مورد توجه قرار دهند.

قیمت اینگونه املاک به میلیون‌ها پوند می‌رسد و به این ترتیب اینگونه املاک به گران‌ترین خانه‌های ترکیه مبدل می‌شوند. حتی اگر خانه‌ای به فرم دوره‌ی عثمانی نباشد، اما داشتن نمایی از بسفور ارزش آن را افزایش می‌دهد. اگر به دنبال منظره‌های زیبا هستید، می‌توانید به منطقه‌ی کناره‌ی دریای مدیترانه فکر کنید.

راهنمای خرید خانه در ترکیه

چرا در استانبول ملک خریداری کنیم؟

گذشته از مجموعه‌های متنوع منازل که بسیاری از خریداران از ثروتمند تا کم‌بودجه، و از مجرد تا خانواده‌های بزرگ را شامل می‌شوند، دلایل بسیاری وجود دارد که می‌توان به استانبول بعنوان مقصد اصلی سرمایه‌گذاری نگاه شود.

در استانبول بعنوان بزرگترین شهر ترکیه پروژه‌های عظیمی در حال ساخت بوده، سیستم‌های ارتباطی و حمل و نقل بهبود یافته و برنامه‌ریزی دقیق شهری باعث شده تا این شهر پتانسیل زیادی در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری بلندمدت داشته باشد. اگر زمانی بخواهید املاک خود را به فروش برسانید، خریداران محلی و خارجی زیادی هستند که مبالغ بالایی را برای آن پرداخت کنند.

بگذارید در رابطه با راهنمای خرید خانه در ترکیه واضح صحبت کنیم. سازندگان خانه‌ها صرفاً به یک چرخه‌ی ساخت قدیمی و تکراری روی نمی‌آورند، بلکه از معماران بزرگ ترکیه‌ای و بین‌المللی در جهت طراحی خانه‌های مدرن و پیشرفته بهره می‌گیرند تا تمامی ویژگی‌های مطلوب را برای بنیان گذاشتن پایه‌های زندگی در آسایش به همراه داشته باشند.

جهت خرید خانه در استانبول می‌توان به مسائل زیادی توجه داشت. از ویژگی‌های داخلی مثل سالن‌های ورزشی، استخر، باغ و باغچه و ایمنی کامل گرفته تا پروژه‌های ساختمانی معتبر که از سوی برندهای معروف ساخته می‌شوند، گزینه‌های متنوعی پیش روست. در مقاله‌ای دیگر نسبت به دلایل کلی خرید ملک در استانبول بیشتر صحبت کرده‌ایم.

بیشتر بخوانید: بهترین منطقه استانبول برای خرید خانه ،این محله ها را از دست ندهید!

راهنمای خرید خانه در ترکیه

راهنمای خرید خانه در ترکیه و شهر استانبول

کل فرآیند خرید شامل دیدن ویژگی‌های منزل تا دسترسی به آن می‌تواند به کوتاهی یک هفته باشد. استفاده از یک وکیل برای پیشبرد روند کار در ترکیه اجباری نیست، اما ما توصیه می‌کنیم این کار را حتماً انجام دهید. ما بعنوان یک آژانس برتر و پیشرو در زمینه‌ی املاک و مستغلات بین‌المللی، به بسیاری از مشتریان کمک کرده‌ایم خریدهای خود را به خوبی انجام دهند. اولین گام در این راستا، مشاهده‌ی املاک است.

برای انجام زمان‌بندی مشاهده‌ی املاک با ما تماس بگیرید. پس از انتخاب خانه‌ی مناسب، ما میان شما و فروشنده قرارداد مناسب را تنظیم کرده و در مورد برنامه‌ی پرداخت مناسب برای هر دو طرف تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

ما با وکلای رسمی و حرفه‌ای کار می‌کنیم تا مطمئن شویم کلیه‌ی مدارک و مستندات قانونی تنظیم و ارسال شده، و ارزیاب‌های مستقلی را برای اریابی وضعیت ملک شما معرفی می‌کنیم. تا زمانی که سند ملکی منزل شما آماده شود ما تمامی فرآیندهای مربوطه را به انجام می‌رسانیم. و البته کار ما در همین مرحله هم متوقف نمی‌شود. چرا که ما بیشتر یک از آژانس املاک صرف هستیم. ما همیشه با مشتریان خود در رابطه‌ایم و به آنها در جهت استفاده از خدمات شهری، حفاظت و نگهداری از مناسب، و برخورداری از سایر مزایای زندگی و مالکیت املاک در ترکیه یاری می‌رسانیم. در مقاله‌ای دیگر می‌توانید روند کامل خرید ملک در ترکیه را مطالعه کنید.

خرید ملک در استانبول

املاک آماده‌ی فروش در ترکیه را مشاهده کنید!

برای جستجوی ملک هم‌اکنون می‌توانید به کمک اپلیکیشن‌های موبایلی ما، مجموعه‌ای متنوع از آپارتمان‌ها، ویلاها و مراکز تجاری نوساز، خرید به منظور اجاره، پیش‌خرید، و خرید به منظور فروش بعدی را ملاحظه کنید. بیش از 540 خانه جهت فروش در مناطق مختلف، امکان انتخاب وسیعی به شما می‌دهد، و اگر هریک از این موارد چشم شما را گرفت، از قابلیت پیام‌دهی و چت استفاده کرده و یا با ما تماس بگیرید تا جزییات بیشتر شامل عکس، طرح‌های پرداخت و ویژگی‌های منحصربفرد این خانه را به شما ارائه کنیم.

*در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری از راهنمای خرید خانه در ترکیه و چگونگی مهاجرت آسان و امن به کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد، پس اگر به دنبال بهترین روش برای سرمایه گذاری در این کشور  هستید مطالب بعدی ما را حتما دنبال کنید!

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap