خرید املاک در استانبول ،سرمایه گذاری در این شهر ترکیه!

سرمایه‌گذاری در استانبول

سرمایه‌ گذاری در استانبول یکی از موفق‌ترین سرمایه‌گذاری‌هاست و در بلندمدت به یکی از ایمن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها هم بدل می‌شود. یکی از پرسودترین سرمایه‌گذاری‌ها در ملک و املاک استانبول، خرید ملک تجاری است. در ادامه بیشتر به خرید املاک در استانبول می پردازیم.

خرید املاک در استانبول

سرمایه‌ گذاری با خرید املاک در استانبول

بازار ملک و املاک در ترکیه گزینه‌های متنوع زیادی در اختیار شما می‌گذارد که یک سرمایه‌گذاری موفق را تضمین می‌کنند. سرمایه‌ گذاری از طریق خرید املاک در استانبول فرصت‌های بی‌شماری را با سودهای بالا به شما می‌دهد.

خرید املاک در استانبول

انواع سرمایه‌ گذاری در استانبول

آپارتمان‌های فروشی استانبول

خرید املاک در استانبول به‌خصوص آپارتمان‌های آن آسان است و بازه‌ی سود بسیار بالایی دارد. علاوه بر این، بازار آپارتمان استانبول گزینه‌های گوناگونی با بازه‌ی قیمت‌های متنوعی دارد. قیمت این آپارتمان‌ها بسته به موقعیت جغرافیایی و وضعیت ملک متفاوت است.

بیشتر سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند املاکی را خریداری کنند که دارند در بخش‌های درحال‌توسعه ساخته می‌شوند زیرا در این مناطق بالا کشیدن قیمت ملک یک اصل است. این سرمایه‌گذاری مناسب آن افراد خارجی است که به دنبال اقامت ترکیه هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آپارتمان‌های فروشی در استانبول با ما تماس بگیرید.

ویلاهای فروشی استانبول

این نوع از سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذارانی مناسب است که به دنبال املاک مناسبی برای خانواده‌شان هستند و بیشتر می‌خواهند از آن‌ها به‌عنوان خانه‌های تابستانی استفاده کنند. علاوه بر این، استانبول ویلاهای فروشی بی‌شماری در مناطق مختلف شهر در کنار دریا دارد. معمولاً قیمت این املاک در مقایسه با نمونه‌های مشابه دیگر اروپایی کمتر است.

خرید املاک تجاری در استانبول ترکیه

املاک تجاری در استانبول به دو گروه اصلی تقسیم می‌شوند:

  • فروشگاه‌های تجاری: سرمایه‌گذاران می‌توانند این املاک را در مراکز خرید یا مجتمع‌های (بازارهای) مسکونی پیدا کنند.
  • دفاتر: این املاک در ساختمان‌های تجاری پیدا می‌شوند که مخصوصاً ساخته شده‌اند تا توسط شرکت‌ها و کسب‌وکارها اجاره شوند.

خرید املاک در استانبول

سودهای سرمایه‌ گذاری در ملک و املاک تجاری استانبول

  • بازگشت سرمایه: بسیاری از پروژه‌های ملکی استانبول سود سالانه‌ی ثابتی دارند که در برخی موارد برای بیست سال سودی ده‌درصدی است.
  • تقاضای بالا برای املاک تجاری استانبول: به خاطر افزایش جمعیت داخلی و خارجی در استانبول، تقاضا برای املاک نیز همیشه دارد بیشتر می‌شود. رشد ثابت قیمت ملک در استانبول و کل ترکیه در بلندمدت هم پرسود است و هم تضمین‌شده و ایمن.
  • اقامت ترکیه: شرکت‌های ملک و املاک استانبول همیشه پیشنهاداتی برای سرمایه‌گذارانی دارند که می‌خواهند با سرمایه‌گذاری‌شان اقامت ترکیه را دریافت کنند. یک سرمایه‌گذار خارجی می‌تواند تا چهار ملک را به ارزش 250 هزار دلار خریداری کند.
  • املاک مخصوص خرده‌فروشی: این نوع از املاک هنوز هم در ترکیه درحال‌توسعه هستند. تعداد مراکز خرید استانبول دارد بیشتر می‌شود. و تمام مجتمع‌های مسکونی مراکز خرید یا بازارهایی برای خارجی‌ها دارند تا آن‌ها را بخرند و از آن‌ها سود کنند.
  • دفاتر: بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی استانبول را برای دفتر مرکزی کسب‌وکارشان انتخاب می‌کنند یا کسب‌وکارشان را در استانبول تأسیس می‌کنند که این امر به معنی تقاضای رو به رشد برای ساخت‌وساز، خرید و اجاره‌ی این نوع ملک است.

استانبول هنوز هم ازنظر داخلی و بین‌المللی شاهد تقاضای بالایی برای همه‌ی انواع املاک است. استانبول برای سرمایه‌گذاران خارجی محیطی دلگرم‌کننده و صمیمی و دور از مخاطره دارد. این بازار ملک و املاک مخصوصاً وقتی آن را با بازارهای ملک و املاک اروپا مقایسه می‌کنیم، برخلاف سایرین توانایی خود را در مقابل همه‌ی سختی‌ها و مشکلات ثابت کرده است.

اگر  قصد خرید املاک در استانبول را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap