جاده باسین اکسپرس ،قطب ایده ­آل سرمایه ­گذاری ملک در استانبول!

جاده باسین اکسپرس

وقتی صحبت از خرید املاک در ترکیه باشد، جاده باسین اکسپرس در استانبول حرف اول را می­زند. این نقطه که در سمت اروپایی شهر است به­ عنوان قطب ایده ­آل برای سرمایه ­گذاری بلند مدت املاک و به دلایل مطلوب زیادی توجه بسیاری را به خود جلب می ­کند. این منطقه که دو ناحیه کوچک چکمه و باغجیلار را از هم جدا می­ کند، در حال رسیدن به شهرت بین­ المللی است و خریداران ترک و خارجی ملک را از سراسر دنیا به خود می­ کشد. در این مطلب از وبسایت “ترکی پراپ” ، قصد داریم شما را با جاده باسین اکسپرس بیشتر آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

جاده باسین اکسپرس

جاده باسین اکسپرس با موقعیت عالی در منطقه

موقعیت مربوطه که در تقاطع آزاد راه E5 و D7 واقع است، نقش مهمی در موفقیت آن دارد. این موقعیت ویژه برای خریداران ترک که در شهر زندگی و کار می­ کنند، دسترسی به سایر نواحی مهم دیگر مانند بشیکتاش و فاتیح و پل سلطان مهمت که به بخش آسیایی استانبول راه دارد را سریع و آسان می ­کند. مالکین املاک نیز مجبور به راندن خودرو نخواهند بود زیرا خطوط مترو و اتوبوسی متناوب در نزدیکی جاده باسین اکسپرس قرار دارند.

فرودگاه جدید استانبول

جاده باسین اکسپرس که به سمت شمال و بشیکتاش و آرناووت کوی می­رود نیز فقط یک ساعت رانندگی تا فرودگاه جدید استانبول فاصله دارد. این فرودگاه که در سال 2023 کامل خواهد شد بزرگترین قطب مسافرتی دنیا با دسترسی دایمی در طول سال به بیش از 300 مقصد در جهان خواهد بود.

چهار ترمینال که در خدمت مسافرین داخلی و بین ­المللی هستند، با هدف مسافرت عاری از استرس و آرام احداث شده اند. بخش­ های آزاد از مالیات نیز که در نوع خود بزرگترین در جهان خواهند بود، یک تجربه کامل خرید را زیر یک سقف فراهم خواهند کرد.

فرودگاه که یکی از پروژه ­های عظیم ترکیه است، نقشی کلیدی در جذب خریداران خارجی مسکن بازی می­ کند. اما ساخت­ و­ ساز دیگری نیز در حال انجام است که تب سرمایه­ گذاری را داغ نگه می­ دارد.

جاده باسین اکسپرس

مسیر کانال استانبول

این مسیر که در طول 28 مایل طراحی شده است، با هدف انتقال ترافیک از تنگه بسفروس بهره ­برداری خواهد شد. این کانال که در کنار دریاچه کوچک چکمجه خواهد بود در نزدیکی جاده قرار خواهد داشت. این پروژه بلندپروازانه قطعاً چهره بخش اروپایی استانبول را عوض خواهد کرد و یک جزیره کوچک را به وجود خواهد آورد.

سرمایه ­گذاران املاک از سراسر دنیا به مناطق نزدیک چشم دوخته اند. جاده باسین اکسپرس نقطه ایده ­آل و جذابی برای سرمایه­ گذاری بلند مدت است. هزینه تقریبی ساخت­ و ­ساز آن حدود 6/15 میلیارد دلار ایالات متحده برآورد می­ شود. این ساخت ­و­ ساز منجر به تغییر چهره مناطق اطراف خواهد شد.

جاده باسین اکسپرس

معماری و سبک زندگی متفاوت در جاده باسین اکسپرس

یکی دیگر از عوامل موفقیت این پروژه این است که با توجه به این که شروع آن در همین اواخر بوده است، توسعه دهندگان مسکن و سازندگان با توجه به اطلاعاتی که از سایر مناطق به دست آورده بودند، این کار را با آگاهی خوب کلیدزنی کردند.

تعداد محدودی از مناطق در نواحی در حال توسعه ترکیه از دریافت برنامه ­ریزی شهرسازی عالی محروم بوده اند. در این موارد به خاطر بساز و بفروش بدون فکر در مورد سبک زندگی مالکین، از ایجاد جنگل­ های بتنی انتقاد به عمل آمد.

توسعه دهندگان محلی از این مثال­ ها استفاده کردند تا مزایای موقعیت و اختیارات سبک زندگی مانند فعالیت ­های اجتماعی و خرید از پاساژها را به حداکثر برسانند. یکی از پرتگاه­ های بالقوه دیگر در توسعه شهری کبمود فضای سبز است. اما علم معماری این مشکل را با گنجاندن فضای سبز در نواحی اجتماعی و خصوصی حل کرده است.

یک مثال عمده در این خصوص، lifestyle residence of apartments including landscaped gardens (سبک زندگی در آپارتمان ­های دارای باغ­ های منظره ­دار) در ساختمان­ ها و زمین­ ها و نقاط اجتماعی مانند زمین بازی بچه­ ها، مسیرهای پیاده ­روی، و میزهای پیک­نیک است. تسهیلات اجتماعی در بخش سرپوشیده نیز از طریق ایجاد استخرهای شنا، باشگاه ­ها، سونا، حمام ­های ترکی، و … ادامه می ­یابد. تسهیلات کافه، رستوران، و مغازه نیز سرمایه ­گذاران تجاری و مسکونی را به خود جذب می ­کند.

جاده باسین اکسپرس

با این که موفقیت جاده باسین اکسپرس بسیار در جریان است، اما هنوز کامل نیست. زیرا سرمایه­ گذاری عمده به ارتقای شیوه زندگی و تبدیل این ناحیه به یک ناحیه عمده مسکونی و تجاری در آینده در طول ده سال بعد بستگی دارد.

در وبسایت “ترکی پراپ”  می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در جاده باسین اکسپرس را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap