بهترین کشور برای زندگی در اروپا ،بهترین کشور برای زندگی کجاست؟

بهترین کشور برای زندگی در اروپا

بهترین کشور برای زندگی در اروپا :جهت پاسخ به این پرسش که بهترین کشور اروپایی برای زندگی کدام است باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. سبک زندگی همه ما تمایز طلب است و شاید عالی ترین کشور برای کارگری پناهنده ایده آل فردی بازنشسته نباشد. برخی از مردم اهل خانواده هستند و باید مدرسه خوبی پیدا کنند اما برخی برای بیماری خود به امکانات درمانی درجه یک نیاز دارند.

پس اگر قرار باشد بهترین کشور را برای خودت انتخاب کنی تصمیمت کدام خواهد بود؟ اعتقاد ما بر این است که برای پاسخ باید با افرادی که تجربه شرایط فوق را داشتند صحبت کنیم. ما برای یافتن بهترین محل کار و زندگی به چگونگی رشد پناهندگان خارج از کشور پرداختیم و به دنبال پرسش هایی از پناهندگان سراسر دنیا درباره هزینه زندگی، تحصیل و وفق پذیری رفتیم. در ادامه به بهترین کشور برای زندگی در اروپا می پردازیم.

بهترین کشور برای زندگی در اروپا

بهترین کشور برای زندگی در اروپا

سوئیس برای کیفیت زندگی

کیفیت بالای زندگی، ثبات سیاسی، میزان درآمد، میزان درآمد قابل تصرف، ثبات اقتصادی و کیفیت بالای آموزش و تحصیل برای پناهندگان صاحب فرزند از جمله فاکتور های تاثیرگذار بر سوئیس 57.8 میلیونی هستند. سوئیس محبوب همگان است چون کارگران پناهنده مشاغل پر درآمد و فرصت های ایده آلی برای پیشرفت شغلی خود در آن پیدا کردند.

ترکیه، کشوری با آغوش باز

نام ترکیه در لیست اروپایی ما آورده شده چون 5% آن در اروپا قرار دارد و منزل پناهندگان بسیاری است. استانبول تنها کشور دنیاست که روی دو قاره واقع شده و شهر پناهدگانی است که عاشق تاریخ درخشان، گوناگونی و سبک زندگی فرهنگی جذاب آن شدند. همچنین باید خاطرنشان کرد که اگرچه سواحل دریای اژه و مدیترانه در اروپا نیستند اما این دو لنگرگاه تاجرانی از بریتانیا، اروپا و امریکا هستند. این تاجران مجذوب سبک زندگی ساحلی، هزینه های پایین زندگی و قیمت های مقرون به صرفه املاک ترکیه می شوند.

اسپانیای سرشار از فرهنگ

اسپانیا از دیرباز مقصد مورد علاقه پناهندگانی بوده که به دنبال زندگی زیر نور خورشید می گشتند. جمعیت 47 میلیونی این کشور در سرتاسر 17 منطقه مستقل آن زندگی می کنند. کلان شهر هایی مانند مادرید از مکان های مورد علاقه کارگران پناهنده هستند و بازنشستگان Costa Brava، Costa Del Sol و دیگر مناطق ساحلی را ترجیح می دهند. کیفیت بالای زندگی، رفاه روحی و جسمی، فرهنگ، جوامع خون گرم آن، وفق پذیری، یافتن آسان کار، توازن زندگی و سهولت کودکان برای پیدا کردن دوست و یادگیری از جمله فاکتور های تاثیرگذار بر رتبه این کشور هستند.

آلمان، کشوری برای کارگران پناهنده

عواملی مانند کیفیت زندگی، ثبات سیاسی، ثبات اقتصادی و تحصیل و یادگیری کودکان بر رتبه بندی آلمان تاثیرگذار هستند. رتبه بالای آلمان جدید نیست و این کشور طی چند دهه اخیر افراد خارجی جویای کار و زندگی را جذب خود کرده است. همچنین جنگل و سواحل دریای شمالی از مناظر زیبای این کشور اروپای غربی هستند. کارگران پناهنده بسیاری از میان تمام مقاصد برلین را انتخاب می کنند و مجذوب زندگی شبانه، هنر، فرهنگ و مد آن می شوند. روش آشپزی و رستوران های خیابانی آن نیز در اروپا تک است. در ادامه بیشتر به بهترین کشور برای زندگی در اروپا می پردازیم.

مقصدی جدید با نام جزیره من

جزیره من کاملا ناگهانی به عنوان مکانی ایده آل برای زندگی روی نقشه ها ظاهر شد. ثبات سیاسی، رفاه روحی و جسمی، ثبات اقتصادی، کار، توازن زندگی و سهولت کودکان برای پیدا کردن دوست و یادگیری از جمله فاکتور های آن هستند. این جزیره خود مختار بین ایرلند و بریتانیای کبیر قرار دارد و بخاطر منظره های روستایی و خطوط ساحلی فریبنده خود مشهور است. این جزیره همچنین مقصد ایده آل پناهندگان از بریتانیا است چون در آن سدی پیش روی مهاجران وجود ندارد.

لهستان، کشوری برای مشاغل

یکی دیگر از بهترین کشور برای زندگی در اروپا لهستان است. لهستان برخلاف دیگر کشور های اروپایی لیست ما در استخدام کارگران پناهنده رتبه بالایی دارد. پیشرفت شغلی، تحقق ظرفیت ها، توازن بین کار و زندگی و ثبات اقتصادی از جمله فاکتور های این کشور هستند. لهستان 38 میلیون نفری 312 هزار متر مربع وسعت دارد و دست مهاجران برای انتخاب مقصد در این کشور باز است.

بیشتر بخوانید: خرید ملک در آنتالیا ،علاقه افراد خارجی به این شهر چیست؟

بهترین کشور برای زندگی در اروپا

بهتر است بدانید

ایرلند، فرانسه و جرسی از دیگر کشور های اروپایی مناسب زندگی هستند. اما ما ترکیه را پیشنهاد می کنیم. اگرچه 95% این کشور جزو اروپا نیست، اما بسیاری از پناهندگان ترکیه را بخاطر مزایای اقتصادی آن انتخاب کردند و کشور هایی مانند پرتغال، اسپانیا و فرانسه را کنار گذاشتند.

برخی مبالغ هنگفتی در حساب های پس انداز پر سودی سپرده گذاری می کنند که بدون مالیات 8% درصد سود می دهند. آنها سپس از این سود و حقوق بازنشستگی خود استفاده می کنند. اما کارگران پناهنده جذب استانبول اروپایی می شوند چون در آن جا کسب مجوز کار آسان است.

اگر علاوه بر دانستن نکات بهترین کشور برای زندگی در اروپا قصد خرید ملک را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap