بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه ، این 3 محل را از دست ندهید!

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

بخش املاک و مستغلات ترکیه، در حال حاضر کردن خودش برای یک سال خوب می باشد. با توجه به بهبود چشمگیر صنعت دارایی ترکیه در طول سال 2018، سرمایه گذاران اعتماد دوباره خودشان را به این کشور به دست آورده اند و هم اکنون بسیاری از این سرمایه گذاران، بسیار مشتاق تر از گذشته، مایل به استفاده از قیمت مطلوب املاک و معاملات پیشنهادی می باشند. صنعت املاک و مستغلات در ترکیه بسیارفعال و پررونق می باشد. قیمت های املاک به دلیل تقاضای مداوم مسکن در مناطقی مانند استانبول، آنتالیا و ازمیر، به طور مداوم از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است. موج جدیدی از پیشنهاد ها در مورد آپارتمان های ارزان قیمت و قابل دسترس، آمده است و ترکیه بار دیگر با قاطعیت در نقشه سرمایه گذاری های خارجی جایی برای خودش باز کرده است. به گفته كیت اورت آلن، نایت فرانكس رئیس تحقیقات بین المللی مسكونی: ” ترکیه با توجه به اصول اساسی بازار مبنی بر تقاضای زیاد كه در برابر عرضه كم قرار گرفته است، همچنان در رادار سرمایه گذاران باقی خواهد ماند “. اما بهترین سرمایه گذاری در کجا باید صورت گیرد؟ بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه که احتمالاً بیشترین رشد را در طول سال 2019 خواهند داشت، کدامند؟
با وبسایت  “ترکی پراپ” همراه باشید.

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

باسین اکسپرس و توسعه پروژه کانال جدید

در سال ۲۰۱۹ برای پروژه باسین اکسپرس و کانال جدید رشد قابل توجهی پیش بینی می شود. این مناطق در سال 2018 توجه بسیار را به خود جلب نموده است و فروش و تحقیق در مورد این مناطق همچنان در حال افزایش می باشد. با قرار گرفتن درقلب بخش اروپایی استانبول و با داشتن مسیرهای ارتباطی عالی حمل و نقل به شهر و فرودگاه آتاتورک، باسین اکسپرس در حال تبدیل شدن به یکی از مهم ترین مراکز مالی و تجاری ترکیه می باشد. قیمت های تعیین شده برای این مناطق به طور قابل توجهی کمتر از قیمت های تعیین شده برای منطق همجوار می باشد. این امر باعث تبدیل شدن این مناطق به عنوان گزینه ای عالی برای افرادی که خواستار خرید املاک ارزان قیمت هستند، و هر فرد دیگری که خواستار شروع یک سرمایه گذاری در بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه است، می شود.

چرا املاک باسین اکسپرس؟

 • فرصتهای مناسب و ثابت سرمایه گذاری در بسیاری از پروژه های جدید ساخت و ساز و خارج از برنامه ترکیه.
 • مسیرهای حمل و نقل عالی: باسین اکسپرس محل تلاقی سه بزرگراه اصلی می باشد که شما را به سراسر شهر میبرد؛ 1. بزرگراه E-5 که فرودگاه آتاتورک را به تنگه بسفر وصل می کند 2. بزرگراه E-80 که از شرق به سمت پل سلطان محمد فاتح می رود و 3. بزرگراه Q-6 که پل سوم استانبول را به فرودگاه جدید متصل می کند. همچنین مترو (هنوزهم تا حدودی در حال ساخت می باشد) و راه آهن هوایی وجود دارند که از دریای مارمارا تا ایکیتلی، در نزدیکی بازار استانبول در حرکت می باشند.
 • امکانات درجه یک: برندهای تجاری و موسسات مالی بین المللی قبلاً به باسین اکسپرس منتقل شده اند. بانک هایی مانند گارانتی و بانک کار ترکیه در کنار بانک مردم و بانک واکف، هم اکنون دفتر مرکزی خود را در این منطقه راه اندازی نموده اند. هتل های ماریوت، رادیسون پارک، مسافرخانه تعطیلات، شراتون و هیلتون دارای هتل هایی در این منطقه هستند و تعدادی از دانشگاه ها و بیمارستان ها در این مناطق به راحتی در دسترس می باشند. مدارس نمونه، امکانات تفریحی و سرگرمی بی نظیری در این مناطق موجود می باشند که باسین اکسپرس را به منطقه ای بسیار جذاب برای سرمایه گذاری و اقامت تبدیل می کند.
 • آپارتمانهای آماده بسیار مدرن استانبول برای فروش؛ شروع از 67,279 دلار.
 • در گونشلی، در فاصله کمتر از 10 دقیقه ای با فرودگاه آتاتورک و درست در کنار جاده باسین اکسپرس، آپارتمان هایی مدرن وبی نظیر 1 ، 2 و 3 خوابه وجود دارند. با دسترسی آسان به بزرگراه های E-5 و TEM، این آپارتمان ها در استانبول به صورت ایده آل میتوانند دسترسی سریع به تمام نقاط شهر را فراهم کنند. این پروژه شامل یک ساختار برجسته کشتی مانند است که شامل 110 آپارتمان می باشد. این آپارتمان ها از پارکینگ زیرزمینی ایمن، استخر عمومی، باغ و امکانات تفریحی، امنیت 24 ساعته و آسانسور برخوردار می باشند که دسترسی آسان به همه طبقه ها را فراهم می کند.

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

آپارتمان هایی با نمای دارای دریاچه ای شیک با 0٪ شرایط پرداخت APR و تخفیف های نقدی از 147651 دلار

این پیشرفت جدید که شامل 523 آپارتمان بزرگ 1 تا 4 خوابه می باشد در آوجیلار واقع شده است، و با قرار گرفتن در بخش اروپایی استانبول و ازطریق بزرگراه E-5؛ اتصالی آسان به شهر را فراهم می نماید. این طرح شامل 3 بلوک کم ارتفاع است که در یک قطعه چشمگیر 28،000 متری و درست فاصه 500 متری از دریاچه کوچک چگمجه (Kucukcekmece) واقع شده است. این محل که توسط یک بساز بفروش محترم ساخته شده است، شامل بسیاری از امکانات؛ تفریحی، پارک ها، پیست های آهسته دو، استخرها، مراکز تناسب اندام و اتاق های بازی می باشد که این محل را برای خانواده ها و همچنین ساکنان مشاغل، به مکانی ایده آل تبدیل می کند. آوجیلار به عنوان محلی برای تماشا انتخاب شده است. به احتمال بسیار زیادی پیش بینی می شود که، قیمت املاک فروشی در آوجیلار پس از اجرای پروژه کانال افزایش خواهد یافت و این محل به یکی از معتبرترین مناطق استانبول تبدیل خواهد شد. این توسعه فرصتی ایده آل برای شروعی سریع با انگیزه های بسیار خوبی برای خریداران نقدی را فراهم می کند.

بیشتر بخوانید: محله های استانبول ، ۴۰ منطقه بی نظیر برای سکونت در این شهر محبوب!

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

آنتالیا

بنا به گفته های تولگا ارتوکل: “آنتالیا دارای یک بازار املاک و مستغلات تثبیت شده است که از انتخاب ها و فرصت های زیادی برخوردار می باشد. این استان نه تنها به عنوان بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه است، بلکه برای گلف بازان، سرمایه گذاران و خریداران املاک لوکس نیز به عنوان محلی بی نظیر محسوب می شود. بی تردید آنتالیا با برخوردار بودن ازشرایطی مانند؛ سواحل درجه یک، استراحتگاه های سطح بالا، امکانات و سهولت زندگی وجه اشتراک زیادی را با میامی دارد. و نکته جالب اینجاست که آنتالیا با بودن به عنوان تفریحگاه ساحلی برتر ترکیه، زیاد خرسیند کننده نمی باشد- امثال پروژه جدید  Boğaçay Marina با هدف افزایش محبوبیت شهر و افزایش پتانسیل سرمایه گذاری کلید خورده است. با زیرساخت جدید برند تجاری و موج جدیدی از امکانات تفننی و پیشرفت های در حال اجرا، انتظار دارم تا آپارتمان های آنتالیا، به خصوص در مناطقی که  در آنها توجه زیادی به پروژه های ساحلی جدید می شود، توجه چشمگیری را به خود جلب خواهد کرد”.

چرا املاک آنتالیا؟

 • با افزایش شمار توریست ها، قیمت املاک و ایجاد یک تقاضای ثابت اجاره نیز در حال افزایش می باشد. طبق گزارش وزارتخانه فرهنگ و گردشگری ترکیه، آنتالیا در رتبه پنجم اروپا، در رتبه های گردشگری بین المللی در طول سال ۲۰۱۸، قرار دارد و انتظار می رود تا این رتبه در ۱۲ ماه پیش رو تغییر چشمگیری داشته باشد. تقاضا برای املاک در آنتالیا به سرعت بالایی در حال افزایش می باشد.
 • طیف گسترده ای از املاک ارزان قیمت و قابل تهیه؛ آنتالیا با سرعت بالایی در حال تبدیل شدن به مرکز گردشگری و تجاری ساحلی ترکیه می باشد، با این حال قیمت های املاک در آنتالیا به طور قطع در مقایسه با بسیاری از مناطق دیگر استانبول،
 • هنوز منطقی می باشند.
 • ارتباطات حمل و نقلی بی نظیر: فرودگاه آنتالیا دومین فرودگاه پرجمعیت در ترکیه می باشد که پروازهای بین المللی را در طول سال انجام می دهد و هر ساله بیشتر از سی میلیون گردشگر را جابجا می کند. جاده های جدید، بزرگراه ها و پیشرفت های زیرساختی، باعث می شوند تا ارتباط و انتقال در سراسر شهر سریع و به صورت روان انجام شود که همچنین؛ ارتباط خوبی را در سرتاسر استان و دیگر مناطق برقرار می کند.
 • امکانات درجه یک: از شهر قدیمی تاریخی با خیابان های مخروطی و دیوارهای تاریخی شهر تا مجتمع های فوق مدرن با پارک های معروف  مانند سرزمین افسانه ها در بلک، آنتالیا مکانی بسیار جذاب برای گردشگران و سرمایه گذاران محسووب می شود. با برخوردار بودن از مدارس مدرن، خدمات بهداشتی عالی و مراکز خرید و فروشگاه های برند تجاری، آنتالیا محلی بی نظیر برای اقامت یا بازدید محسوب می شود.

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

آپارتمان های لوکس ۲، ۳ و ۴ خوابه در مجاورت شهر آنتالیای قدیمی از ۱۲۱،۱۳۶ دلار

این گسترش جدید و خارج از برنامه آپارتمان های فروشی آنتالیا، در موقعیت مرکزی بی نظیری در فاصله ۸۰۰ متری ساحل و ده دقیقه ای فرودگاه آنتالیا قرار دارد. با توجه به کامل شدن ژوئن سال ۲۰۱۹، پروژه توسط یک بسازبفروش معتبر با آخرین استانداردهای ساختمانی ساخته شده است. این طرح شامل شش بلوک آپارتمانی شیک ۲ تا ۴ خوابه است که در کنار یک استخر بزرگ و امکانات ورزشی و تفریحی قرار دارد.

آپارتمان های تازه ساخت ۲ و ۴ خوابه در بلک با طرح پرداخت رایگان از ۷۸،۸۵۳ دلار

منطقه بلک آنتالیا در سمت راست ساحل و بین ساحل تاریخی و مرکزی آنتالیا واقع شده است. این منطقه دارای سواحل سنگی آبی، استراحتگاه های مضمون و تجهیزات سلامتی می باشد، اما علاوه بر تمام این امکانات بی نظیر این منطقه همچنین  بخاطر مجموعه ای از کلاس های جهانی گلف خودش شناخته شده است. این پروژه به تازگی تکمیل شده است و  تنها دارای ۲۴ آپارتمان در کنار یک استخر عمومی است که در یک مکان عالی واقع شده است و تنها در فاصله ۱۰۰ متری از مرکز رفت و آمد مکررو چند دقیقه ای از ساحل  قرار دارد و زمین های گلف نیز به راحتی در دسترس می باشند. این پروژه برای Turkey Homes از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و انگیزه های پرداختی جذابی را برای سرمایه گذاران ملک در ترکیه ارائه می دهد.

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

ازمیر

طبق پیش بینی های تولگا ارتوکل، مدیر عامل Turkey Homes: “ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه است. این شهر به عنوان بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه برای سرمایه گذاران ترکیبی جذاب از زندگی با سبک جهانی همراه با استایل زندگی ساحلی ارائه می دهد. علاوه بر این، دسترسی آسان به بزرگراه های اصلی از طریق مرکز و فرودگاه بین المللی، ازدیگر  ویژگی های این شهر می باشد. املاک و مستغلات برای فروش در ازمیر با قیمت کمتر از ۵۰،۰۰۰ پوند شروع می شود و بسیاری از طرح ها، با برنامه های پرداخت رایگان سود آزاد و سرمایه گذاری ملک شروع می شوند؛ که همه این ها باعث می شود سرمایه گذاری در شهر ازمیر بسیار مقرون به صرفه باشد. ازمیر جایگزین خوبی برای استانبول می باشد و مکانی است که در طول سال ۲۰۱۹، توجه بین المللی توجه بیشتری را به خود جلب خواهد نمود”.

چرا املاک ازمیر؟

 • ازمیر شهری بزرگ و پر جنب و جوش است که دارای جاذبه های تاریخی، فرهنگی و مدرن زیادی می باشد. ازمیر با برخوردار بودن از تمام امکانات مدرن زندگی آسان،   یک زیرساخت عالی را نیز به ارمغان می آورد. این شهر همچنین دسترسی آسانی را به بسیاری از مکان های تاریخی از جمله؛ افسس و شهر باستانی پرگامون را برای توریست ها و دیگر افراد فراهم می نماید.
 • این شهر از طیف گسترده ای از مکان های ساحلی و مرکز شهر برخوردار است و ویژگی های آن متناسب با سلیقه و بودجه افراد می باشد که آن را انتخاب می نمایند. از ویلا های لوکس ساحلی برای فروش در Cesme و Alacati گرفته تا آپارتمان هایی با امکانات تمام مدرن با پروژه های مرکز شهر، ازمیر طیف وسیعی از فرصت ها را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد.
 • ازمیر با موقعیت بی نظیری که دارد به راحتی در دسترس می باشد. این شهرعلاوه بر این که پروازهای بین المللی سالیانه خود را دارد، میتوان با چند ساعت رانندگی از بدروم و کوش آداسی از طریق بزرگراه اصلی آنتالیا، به استانبول رسید.

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

آپارتمان های مدرن آماده ازمیر در نزدیکی مرکز شهر از ۷۲،۵۵۳ دلار

با واقع شدن در حومه مرکزی محبوب بورنووا و درنزدیکی دانشگاه پزشکی اژه،این مجموعه تکمیل شده و مدرن دارای  ۲۰۲ استودیوو آپارتمان ۱ و ۲ خوابه می باشد. این آپارتمان های ازمیر به منظور فروش با بالاترین استانداردها توسط بساز بفروشی معتبر ساخته شده اند که دارای عایقهای حرارتی و صدا، اتصالات بالا، سیستمهای امنیتی داخلی، تراسهای باغ و بالکنهای شیشه ای می باشند. در این آپارتمان ها یک استخر سرپوشیده گرم، استخر بیرونی، سونا و حمام ترکی موجود می باشند. این آپارتمان ها با قیمت عالی ارائه شده و برای هر کسی که به دنبال زندگی، مطالعه یا کار در منطقه یا سرمایه گذاری است، محلی ایده آل محسوب می شود.

آپارتمان ارزان قیمت در ازمیر با امکاناتی عالی و مناظر طبیعی از ۶۱،۸۰۶ دلار

این توسعه باب روز استودیو از طریق آپارتمان ۳ خوابه به بیش از ۱۰ بلوک مسکونی گسترش یافته که تا دسامبر سال ۲۰۱۹ تکمیل می شوند. در منطقه جیگیلی ازمیر، حومه ای با تاسیسات خود در شمال غرب مرکز شهر واقع شده است. این پروژه یک انتخاب عاقلانه و مقرون به صرفه برای مسافران و سرمایه گذاران می باشد که به دنبال پول بیشتری می باشند. این مکان توسعه یافته دارای امکانات متنوعی از جمله استخر سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، آبگرم، کافه، زمین فوتبال و بسکتبال، زمین بازی کودکان، اتاق جلسه، مغازه ها و باغ ها می باشد. شرایط پرداخت  بسیار غالی می باشند و به راحتی در دسترس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه و یا هر یک از املاک شرح داده شده و یا ترتیب دادن یک بازدید، لطفا با ترکی پراپ تماس حاصل کنید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap