بازار املاک بودروم ،بازار ملک و املاک در این شهر ترکیه!

بازار املاک بودروم

بسیاری از گردشگران و سرمایه گذاران خارجی به دنبال سرمایه گذاری در این کشور هستند و قصد دارند در شهر های مختلف این کشور ملک و خانه ای خریداری کنند. حال در این مطلب وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه، به بررسی بازار املاک بودروم می پردازد در این مطلب همراه ما باشید.

بازار املاک بودروم

بازار املاک بودروم

روکسان پاپسکیو، مقاله نویس نیویورک تایمز، به دلیل افزایش سطح تمایلات به بازار املاک بودروم با مدیر خانه های ترکیه، آقای تولگا ارتوکل مصاحبه ای ترتیب داده. مقاله ی کامل در اینجا قابل مشاهده است. در سال 2018 با افت شدید لیره ی ترکیه، قیمت املاک بسیاری از مناطق ترکیه نیز کاهش پیدا کرد، ولی سنت تروپز ترکیه، بودروم پنیسولا توانست تا از این مهم اجتناب کند؛ علی الخصوص بازار املاک و مستغلات لوکس بوردوم. گفته های مدیر و موسس خانه های ترکیه – آقای تولگا ارتوکل. یکی از دلایل این است که دولت ترکیه آستانه ی پرداختی خریداران املاک را که به دنبال شهروندی ترکیه هستند از یک میلیون دلار ایالات متحده به 250 هزار دلار کاهش داده و به همین علت درخواست ها از سوی خریداران املاک بوردوم به شدت افزایش پیدا کرده؛ به خصوص از سوی خریداران خارج از کشور. همچنین تعداد مشتریان ملل عربی نیز طی پنج سال گذشته افزایش داشته، گرچه آنها در استانبول، ازمیر و آنتالیا نیز اقدام به خرید میکنند.دلیل دیگر این است که به تازگی مالیات بر ارزش افزوده برای خریداران خارجی املاک و مستغلات نو ساز نیز در ترکیه لغو شده و در نتیجه مقدار زیادی از پول پس انداز میشود. اگر قصد خرید ملک در این شهر ترکیه را دارید و می خواهید بازار املاک بودروم را بیشتر بشناسید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازار املاک بودروم

مکان مناسب برای خرید ملک در بودروم

یکی از بهترین نواحی بودروم که در آن قیمت ها همچنان بالای مقیاس قرار دارد یالیکاواک است که در دماغه ی شمال غربی پنینسولا پالمیرانا قرار دارد. در طی چند سال گذشته این مکان نوسازی شده و به عنوان یکی از مرسوم ترین و مد روز ترین تفرجگاه های خط ساحلی ترکیه، اشخاص مشهوری را از سراسر جهان با قایق های تفریحی لوکسشان جذب خود کرده؛ به همین دلیل اگر به دنبال خرید ملک در بودروم هستید، منطقه ی بسیار سود آوری از نظر بازده ی اجاره ای است. علیرغم هجوم خریداران خارجی در بودروم، پنینسولا همچنان شاهد خریداران ترک تبار بیشتری است. مکان مورد علاقه ی خریداران ثروتمند ترک، ناحیه ی تورک بوکو است که در دماغه ی شمال شرقی قرار دارد و بازده اجاره نیز بالاست. شهر بودروم قلب تپنده ی پنینسولاست که برای سالیان مورد علاقه ی خریداران ترک تبار و خارجی، بویژه خریداران جوان، است؛ با ضرب آهنگ پر جنب و جوش زندگی شبانه، حال و هوای شهری، بندرگاه شلوغ و امکانات خرید فوق العاده و بار دیگر، بازده اجاره ای بالای شهر بوردوم.

بازار املاک بودروم

قیمت بازار املاک در بودروم

آقای ارتوکل ادامه میدهد که قیمت املاک در نواحی اشاره شده ی بودروم، اگر به دنبال املاک به غایت لوکس هستید، در حدود 1.5 یوروست؛ ولی اگر به دنبال ملک مشرف به دریا هستید قیمت دو برابر میشود. این در حالیست که املاک با قیمت کمتر نیز برای خریداران با بودجه ی محدودتر، در سایر نواحی پنینسولا در دسترس است.

اگر قصد خرید خانه در خارج از کشور را دارید، در وبسایت “ترکی پراپ” به‌عنوان یک آژانس معاملات ملکی در ترکیه می ­توان گلچینی از آگهی های ملک در شهرهای این کشور را ببینید. هر فهرست شامل تصاویر، اطلاعات موقعیتی، و جزئیات ملک است. در صورتی که هر کدام از خانه­ ها توجه شما را جلب کرد، می­ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا فرم پرسش­نامه را پر کنید. همچنین اگر در استانبول هستید و مایلید ملک و منطقه را از نزدیک ببینید، برای هماهنگی تاریخ و زمان، کافی است با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap