اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک – همین حالا شهروند این کشور شوید!

کشور ترکیه این روزها پذیرای بسیاری از مهاجران خاورمیانه بوده است که به قصد داشتن آینده‌ای بهتر و زندگی ایده‌آل‌تر راهی این کشور شده‌اند تا از طریق اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک زندگی بهتری را برای خود و فرزندانشان بسازند. در این میان با توجه به اوضاع سیاسی و بحران‌های اقتصادی پی‌در‌پی کشور ایران، ایرانیان نگاه ویژه‌تری به این کشور به‌عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر و البته نزدیک به ایران دارند.

طبق ماده 20 مقررات اجرایی قوانین ملی کشور ترکیه و طبق اصلاحیه شماره 106 ریاست جمهوری و انتشار آن در روزنامه رسمی مورخه 19 سپتامبر 2018، امکان اخذ تابعیت کشور ترکیه از همان تاریخ اجرائی شد. در سپتامبر 2018، دولت با کاهش چشمگیر میزان سرمایه‌گذاری در این کشور، این کشور را به ایده‌آل‌ترین کشور در ارائه حق شهروندی در جهان تبدیل کرد. طبق مفاد این تصمیم‌گیری شرایط دریافت حق شهروندی ترکیه به سه دسته کلی اقامت ترکیه از طریق خرید ملک، اقامت ترکیه از طریق سپرده گذاری بانکی و اقامت ترکیه از طریق کارآفرینی تقسیم می‌شوند.
در این مطلب از وبسایت ترکی پراپ قصد داریم شما را با صفر تا صد اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک آشنا کنیم تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با مطمئن‌ترین روش شهروند ترکیه شوید، پس با ما همراه باشید.

اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

 

شرایط دریافت حق شهروندی ترکیه

بر طبق مفاد گفته شده، شرایط دریافت حق شهروندی ترکیه بعد از سپتامبر 2018 بدین صورت تغییر کرده است:

طریقه دریافت حق شهروندی قبل از سپتامبر ۲۰۱۸ بعد از سپتامبر ۲۰۱۸
از طریق خرید ملک ۱ میلیون دلار ۲۵۰ هزار دلار
از طریق سپرده گذاری بانکی ۲ میلیون دلار ۵۰۰ هزار دلار
از طریق کارآفرینی استخدام ۱۰۰ نفر استخدام ۵۰ نفر

 

اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

مزایای اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

اگر بخواهیم به تمامی مزایای اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک اشاره کنیم بدون شک از حوصله‌تان خارج خواهد بود، امّا در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای این سرمایه گذاری استثنایی اشاره خواهیم کرد تا با آینده‌ی آن بیشتر آشنا شوید:

  •  سفر به ۱۱۴ کشور بدون ویزا: با پاسپورت کشور ترکیه بدون اخذ ویزا می‌توان به ۱۱۴ کشور دنیا سفر کرد. از جمله مهمترین این کشورها عبارتند از: ژاپن، هنگ کنگ، سنگاپور، ماکائو، مالزی، کره جنوبی، تایوان، برزیل، آرژانتین، مکزیک، آفریقای جنوبی، قطر، بحرین و … .
  • عدم ارائه اظهارنامه مالی: زمانیکه درخواست تابعیت می‌کنید، ملزم به ارائه لیست اموال و دارائی و یا درآمد خود در دیگرکشورها، نیستید.
  • عدم ضرورت سکونت دائمی: برای اخذ تابعیت ترکیه ضرورتی به اقامت دائمی و مداوم برای مدت زمان مشخصی در کشور ترکیه نیستید. شما می‌توانید در خارج از ترکیه زندگی نمائید و به محض دریافت اجازه اقامت برای تابعیت اقدام نمائید.
  • بازگشت سرمایه: پس از نگهداری و گذشت سه سال از زمان سرمایه‌گذاری، می‌توانید سرمایه خود را به نقدینگی تبدیل نموده و وجه سرمایه را به همراه درامد آن بدون محدودیت‌های ارزی بازپس گیرید.
  • دریافت حق شهروندی برای خانوادتان: همسر و فرزندان زیر هیجده سال شما می‌توانند همزمان با شما از حق شهروندی بهره‌مند گردند.
  • دریافت تابیعت دوگانه: امکان دارا بودن تابعیت دوگانه در دولت ترکیه از دیگر مزایای اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک است.
  • تحصیل رایگان: امکان تحصیل رایگان و بهره‌مندی از حمایت مالی دانشگاه‌های ترکیه همچون شهروندان بومی کشور ترکیه برای شما میسر است.

اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

مراحل دریافت تابعیت ترکیه از طریق اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

مرحله اول: ایجاد حساب بانکی

در این مرحله با همراهی و راهنمایی کارشناسان مجموعه ترکی پراپ، ابتدا به اداره مالیاتی مراجعه کرده و اقدام به دریافت شماره مالیاتی می‌کنید. سپس با مراجعه به یکی از شعب بانک زراعت به اسم خودتان حساب بانکی لیر و دلاری افتتاح شده و کارت بانکی تحویل‌تان می‌شود.

مرحله دوم: بازدید از پروژه‌های ملکی منتخب و خرید ملک

در این مرحله کارشناسان مجموعه ترکی پراپ، بعد از انجام جلسه مشاوره و دریافت خواسته‌های شما، مقدمات بازدید ۱۰ تا ۱۲ پروژه را برای شما فراهم می‌کنند. کارشناسان ما اطمینان حاصل می‌کنند که از بین صدها پروژه طرف همکاری، بهترین پروژه‌ها را با توجه به بودجه و نیازهای شما انتخاب کنند. تمامی این پروژه‌ها دارای سند بوده و جهت اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک دارای شرایط لازم هستند.

مرحله سوم: مراجعه به وکیل جهت تشکیل پرونده و اعطای وکالت

در این مرحله از اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک با مراجعه به وکلای مجموعه ترکی پراپ، ضمن عقد قرارداد جهت انجام امور مهاجرت، مدارک شما ترجمه شده و برابر اصل می‌شوند. سپس جهت مراجعه به ادارات مختلف از شما وکالت کاری گرفته می شود و مابقی کارها بر عهده وکیل خواهد بود.

  • مدارک لازم: اصل شناسنامه و اصل پاسپورت تمام اعضای خانواده، اصل سند ازدواج
  • مدت فرآیند اخد شهروندی: بین ۳ تا ۶ ماه

در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری از روند اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک و چگونگی مهاجرت آسان و امن به کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد، پس اگر به‌دنبال بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه هستید مطالب بعدی ما را حتماً دنبال کنید!

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در ترکیه را دارید یا می‌خوانید اقامت ترکیه را از طریق خرید خانه در ترکیه دریافت کنید می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

نهایتاً، می‌توانید نظرات یا سوالات خود را در قسمت پایین همین مطلب، یا از طریق صفحه‌ی تماس با ما برای کارشناسان ما ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ارتباط در واتس اپ
مشاوره رایگان در واتس اپ
Copy link
Powered by Social Snap